Darmowa dostawa od 150,00 zł

Nosidła Tula Lite

( ilość produktów: 1 )

Nosidełko Tula typu Lite to chyba jednocześnie najbardziej ergonomiczne i efektywne nosidełko. Cały projekt jest tak przemyślany, żeby zapewniał pełen komfort rodzica i jego dziecka podczas użytkowania. Jeśli zdawało Ci się, że nie istnieje nosidełko, które mogłoby się dopasować do Twojego szybkiego i energicznego trybu życia to nosidełko Tula Lite pozytywnie Cię zaskoczy i odpowie na wszystkie Twoje wymagania.  

Nosidła Tula Lite

Nosidełko przede wszystkim jest prostym rozwiązaniem w dobrej cenie. Na pasie biodrowym posiada zintegrowaną pojemną nerkę. Nerka może pomieścić wszystkie niezbędne akcesoria i przedmioty podczas użytkowania. Wszystko w zasięgu Twoich „niezajętych” rąk. Do nerki mieści się także same nosidełko, idealne rozwiązanie kiedy chcesz mieć nosidełko zawsze gdzieś w pobliżu, a zależy Ci na oszczędności miejsca. Najpotrzebniejsze rzeczy i niezawodne nosidełko zawsze w gotowości do działania.   Nosidełko Tula Lite umożliwia noszenie dziecka od 5,4-13,6 kilogramów brzuszkiem do brzuszka oraz na plecach. Przekonaj się jak proste jest użytkowanie tego nosidła, jest ono nie tylko komfortowe ale też sprawia, że jesteś w stanie szybko reagować na potrzeby dziecka. Bliskość i wygoda, którą pokochasz Ty i Twoje dziecko.  

Nosidełko jest bardzo przewiewne, trwałe i szybkoschnące. Te cechy zapewnione są przez specjalną tkaninę Ripstop, z której uszyte jest właśnie nosidełko. Tak jak każde nosidełko tego producenta, te także posiada odpinany zintegrowany kapturek. Wnętrze nosidełka (pod nóżkami, na pasie i na szelkach) wyścielone jest specjalną siateczką zapewniającą przewiewność i wygodę.   Lekkie, poręczne, wygodne, sprytne, ergonomiczne- wszystkie te cechy idealnie odnoszą się do nosidełka Tula Lite. Przekonaj się sam, że zarówno w domu jak i na zewnątrz nosidełko może Ci ułatwić życie i zapewnić chwile bliskości z Twoim dzieckiem. Proste i ekonomiczne rozwiązanie, te nosidełko będzie Waszym stałym kompanem codziennych spacerów, zakupów czy po prostu przyTULAnia się. Niech Twoje dziecko doświadcza i odkrywa świat cały czas pozostając w bliskości z Tobą.  

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel