Nosidełka ergonomiczne dla niemowląt

ilość znalezionych towarów: 97

Noszenie dziecka to stały punkt dnia, a czasem nawet i nocy każdego rodzica. Nosimy w domu, w ogrodzie, na spacerach… dosłownie wszędzie. Badania dowodzą, że aktywność ta posiada wiele pozytywnych aspektów w kontekście rozwoju małego dziecka.

Nosidełko dla niemowlaka

Eksperci są zgodni, że za sprawą noszenia, dzieci są spokojniejsze, mniej płaczą, a ponadto sama ta czynność służy umocnieniu więzi pomiędzy rodzicem, a jego pociechą. W tym przypadku nieocenioną pomocą każdego dorosłego okazują się nosidełka ergonomiczne. Wygodne, bezpieczne i bardzo funkcjonalne. Sprawdź sama!

Nosidła ergonomiczne

Nosidełka ergonomiczne dostępne w ofercie sklepu ekomaluch.pl są wykonane z miękkich materiałów, które same dopasowują się do dziecka, pozwalając mu tym samym na zachowanie naturalnej pozycji. Jest to szczególnie ważna cecha, ponieważ rozwiązanie to nie zagraża kręgosłupowi, ani dziecięcym bioderkom. Nosidełka ergonomiczne stanowią znakomitą alternatywę dla chust do noszenia dzieci. Większość użytkowników ceni nosidełka ze względu na ich łatwość w obsłudze. Ponadto, ogromnym ich atutem są ramiona oraz pas biodrowy, które można dopasować do wzrostu oraz gabarytów noszącego.

Nosidełko od urodzenia

Nosidełka ergonomiczne są doskonałym dowodem na to, że noszenie malucha może być wygodne, a także zdrowe! Rodzice i opiekunowie korzystający z dobrodziejstwa, jakim jest nosidełko ergonomiczne, cieszą się najbardziej z tego, że dzięki temu ich ręce są wolne, a dziecko bezpieczne i szczęśliwe! Dzięki temu mogą spokojnie pójść na zakupy, posprzątać, a nawet zająć się starszą pociechą, nie zaniedbując tym samymnoszonego przy sercu malca.

Nosidełko na brzuch

Ergonomiczne nosidełko dla niemowląt dostępne w sklepie ekomaluch.pl to gwarancja doskonałej jakości oraz bezpieczeństwa również tych najmłodszych. Przekonaj się sama i czerp radość z… noszenia! 

Nosidło ergonomiczne dla rocznego dziecka

Jeśli zastanawiasz się które nosidło wybrać dla rocznego dziecka z nosideł marki Tula, to dla rocznego dziecka w większości przypadków będzie już odpowiednie nosidło Baby, inaczej zwane Standard. Jest to nosidło, które ma już stałej szerokości panel biodrowy, którego nie można regulować. Jeśli natomiast dziecko jest młodsze, bądź bardzo drobne, to zdecydowanie odpowiednim nosidłem będzie nosidło z serii Free to Grow, gdzie panel jest regulowany.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel