Nosidełka ergonomiczne Babybjorn

ilość znalezionych towarów: 12

BABYBJORN to szwedzka firma rodzinna, której historia sięga 1961 roku. Założycielami tej marki są Bjorn Jakobson i jego żona Lillemor, którzy wciąż aktywnie uczestniczą w biznesie. Głównym założeniem młodego wówczas małżeństwa było tworzenie produktów o wysokiej jakości, których innowacyjność ułatwi życie rodzicom i ich dzieciom. Tak też zostało do dziś. Babybjorn wciąż cieszy i zaskakuje dorosłych i ich pociechy swoimi nieszablonowymi rozwiązaniami, stanowiąc tym samym pomoc i wsparcie każdego dnia.

Nosidełko BABYBJORN- bliskości nigdy dość

Flagowym produktem BABYBJORN są bez wątpienia nosidełka. Wszystko to ze względu na fakt, iż twórcy tej marki doskonale zdają sobie sprawę z tego, że bliskość rodzica z dzieckiem jest bardzo istotna w prawidłowym rozwoju malucha. Badania dowodzą, że okazywanie miłości i czułości najmłodszym w ten sposób sprawia, że maluch czuje się bezpieczniej, a więc mniej płacze, jest spokojniejszy i radośniejszy. Nosidełko BABYBJORN jest odpowiedzią na potrzeby zarówno dziecka, jak i rodzica. Ergonomiczne, miękkie i bardzo komfortowe może służyć maluchom już od pierwszych dni życia. Jego materiał idealnie dopasowuje się do ciała, dzięki czemu maluch zachowuje naturalną pozycję.

BABYBJORN nosidło dla małego podróżnika

Nosidełko BABYBJORN stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego wózka, z którego maluch nie zawsze chce korzystać. Znakomicie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i w podróży, będąc tym samym zbawiennym odciążeniem dla dorosłego. Do jego najważniejszych atutów zaliczamy:

· możliwość noszenia malucha w 4 pozycjach,

· ergonomiczną pozycję nóżek,

· regulowane podparcie główki,

· miękkie wypełnienie pasów naramiennych zapewniające najwyższy komfort noszenia.

Szukasz idealnego nosidełka dla swojej pociechy? Znakomicie trafiłaś! BABYBJORN nosidło to produkt, który z pewnością spełni oczekiwania zarówno Twoje, jak i Twojego małego szkraba!

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel