Nosidełka ergonomiczne Fidella Fusion

ilość znalezionych towarów: 1

Fidella to niemiecka marka, która zajmuje się produkcją chust, nosidełek oraz odzieży do noszenia najmłodszych. Oferowane przez markę produkty wykonane są z bezpiecznych i trwałych materiałów, które cechują się najwyższą jakością. Misią marki Fidella jest inspirowanie rodziców do noszenia dzieci, ze względu na pozytywne aspekty tego nawyku. Biorąc pod uwagę złożone potrzeby dorosłych i ich pociech, niemiecki producent oferuje produkty spełniające najwyższe normy.

Nosidło Fidella – jakość gwarantująca wygodę i komfort

Produkcja marki Fidella oparta jest na tkaninach żakardowych pochodzących w 100% z bawełny organicznej. Dzięki temu zastosowaniu każdy produkt wychodzący spod szyldu tej firmy prezentuje się doskonale, a ponadto zapewnia ogromne poczucie komfortu. Tkaniny te pochodzą z Turcji (szóstego co do wielkości dostawcy bawełny). Aż w 40% - ach jest to bawełna ekologiczna. Niemiecki producent przykłada wielką wagę w kwestii jakości, dlatego też produkcji tkanin doglądają jego pracownicy. W ten oto sposób na rynek trafiają bezpieczne i wygodne akcesoria do noszenia najmłodszych.

Fidella – z miłości do dzieci

Każde nosidło Fidella zostało stworzone z myślą o komforcie rodziców i ich pociech. Nosidełka niemieckiego producenta cechują się bezstopniową regulacją, dzięki czemu modele można swobodnie dopasować zarówno do dziecka, jak i do osoby noszącej. Wykorzystana podczas produkcji żakardowa tkanina jest wytrzymała, a ponadto charakteryzuje się bogactwem wzorów. Dzięki temu nosidełka prezentują się interesująco i elegancko. W ofercie sklepu internetowego ekomaluch.pl dostępne są akcesoria do noszenia dzieci Fidella Fusion Nosidło znajdujące się w tej kategorii, cieszy się ogromną popularnością ze względu na wspomniane wcześniej aspekty oraz swoją budowę. Najważniejszym atutem każdego produktu jest projekt pasów biodrowych oraz naramiennych, które ze względu na swą szerokość zapewniają maksymalną wygodę.

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel