Nosidełka ergonomiczne Tarabanik

ilość znalezionych towarów: 9

Nosidełko TARABANIK to produkt zarówno dla mamy, jak i dla taty. Inspirowany modą uliczną stanowi bezpieczną, zdrową i niesamowicie stylową alternatywę dla klasycznego wózka. Badania dowodzą, że noszenie dziecka to nawyk o bardzo pozytywnym oddźwięku. Wszystko to z uwagi na fakt, że noszenie malucha umacnia więź pomiędzy dzieckiem a rodzicem, a ponadto posiada mnóstwo właściwości rozwojowych w kontekście psychicznym oraz fizycznym. Przekonaj się sama, ile dobrego wniesie do Waszego życia TARABANIK!

 

Nosidełko TARABANIK i jego tajemnice

Intencją marki TARABANIK było stworzenie zdrowego, wygodnego i niepowtarzalnego nosidła. Proces ten zakończył się oczywiście powodzeniem, dzięki czemu współcześni rodzice mogą cieszyć się możliwością korzystania z produktów TARABANIK. Niemałe znaczenie w tej kwestii ma ponad 20-letnie doświadczenie producenta odzieży, co z kolei wpłynęło na wysoką jakość wykorzystanych materiałów. Nosidełko TARABANIK wykonane zostało z najlepszych, certyfikowanych materiałów (OEKO-TEX® STANDARD 100). Za staranność wykonania każdego produktu odpowiadają doświadczone krawcowe, które pracują na terenie Polski.

Nosidełko TARABANIK i jego zalety

Założyciele marki TARABANIK przyznali, że od zawsze zależało im na stworzeniu produktu, który swoim designem przyciągnie uwagę zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Wygląd to jednak niejedyna zaleta nosidełek tej marki. Do najważniejszych zaliczamy:

· Ergonomiczność – nosidełko dostosowuje się do ciała za sprawą ułożenia malucha w miękkim panelu.

· Uniwersalność – produkt jest przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym od 4 do 20 kg.

· Dwukierunkowość – rodzic może nosić dziecko zarówno z przodu, jak i z tyłu (na plecach).

· Oryginalność – nosidełka produkowane są w krótkich seriach.

· Bezpieczeństwo – każdy model został wykonany z materiałów posiadających restrykcyjne certyfikaty bezpieczeństwa: certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100 dla tkanin, klamer, nici oraz certyfikat bezpiecznych farb wodnych dla nadruków.

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel