Darmowa dostawa od 150,00 zł

Uszkodzone opakowania

( ilość produktów: 21 )

Czy warto kupować produkt w uszkodzonym opakowaniu?

Zdecydowanie tak. Uszkodzone opakowania nie oznaczają uszkodzonego produktu. Produkty z uszkodzonym opakowaniem są całe, jedynie opakowanie jest uszkodzone i jest to jedynie problem natury estetycznej. 

Jakie produkty są przecenione?

Często przecenione są produkty z krótkimi terminamiNie są one wadliwe, ale trzeba je spożyć w krótkim czasie. Zabawki w promocji mogą mieć uszkodzone, czyli zagniecione lub naderwane opakowanie, ale zawartość w dobrym stanie. Cena jest niższe, ale ostatecznie klient i tak jest zadowolony z produktu. Sklep typu outlet miewa sporo takich ofert. Ich jakość jest dobra, a klienci chętnie uzyskują dokładnie to, czego potrzebują, oszczędzając przy tym pieniądze. Takie rozwiązanie jest naprawdę optymalne. Można wyjąć zabawkę z opakowania, przepakować ją do kolorowej torebki lub pudełka, a uszkodzone opakowanie wyrzucić. Na taki krok decyduje się coraz więcej osób i chętnie pakuje zabawki tak, aby sprawiały radość maluchom.     

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel