Płatności i formy wysyłki

OFERUJEMY RÓŻNE FORMY PŁATNOŚCI

W naszym Sklepie możesz zapłacić za zamówione produkty przy użyciu różnych elektronicznych form płatności bądź też przy odbiorze za pobraniem.

1. Płatność elektroniczna umożliwia zapłatę za zamówienie bezpośrednio z konta w jednym z niżej wymienionych banków (e-przelew). Transakcje te są obsługiwane przez Dotpay.pl 

BPH, za pomocą usługi Przelew z BPH, 
Inteligo, za pomocą usługi Płacę z Inteligo,
PKO BP, za pomocą usługi iPKO,
mBanku, za pomocą usługi mTransfer,
Multibanku, za pomocą usługi Multitransfer,
BZWBK, za pomocą usługi Przelew24,
Nordea, za pomocą usługi Płać z Nordea,
ING Bank Śląski, za pomocą usługi ING BankOnLine,
PKO SA, za pomocą usługi PEKAO 24 Przelew,
LUKAS, za pomocą usługi LUKAS e-przelew,
Banku BGŻ, za pomocą usługi eBGŻ,
Citibanku, za pomocą usługi Citibank Online,
Polbank EFG, za pomocą usługi Polbank24,
Kredyt Banku, za pomocą usługi KB24,
Banku Millennium, za pomocą usługi Millenet,
Deutsche Banku, za pomocą usługi db easyNet,
Raiffeisen Banku, za pomocą usługi Raiffeisen on-line,

2. Płatność kartą kredytową podobnie jak płatność elektroniczna obsługiwana jest przez firmę First Data/Polcard. Sklep umożliwia dokonanie bezpiecznych płatności przy użyciu następujących kart VISA Classic, Master Card, Diners Club, JCB, POLCARD i PBK Styl.

3. Płatność tradycyjnym przelewem umożliwia zapłatę za zamówienie (przedpłata) na konto bankowe Sklepu. W takim wypadku przy składaniu zamówienia Klient będzie mógł wydrukować fakturę proforma, która będzie posiadała numer konta Sklepu i numer transakcji niezbędny przy wysyłaniu pieniędzy.

Smartoys Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Dembowskiego 17a

02-784 Warszawa

 

Konto Bankowe ING:

23 1050 1025 1000 0090 8047 4837

3. Płatność przy odbiorze umożliwia zapłatę bezpośrednio listonoszowi/kurierowi w momencie otrzymania przesyłki. Ta forma płatności wiąże się z dodatkową opłatą 5 zł za każde złożone zamówienie.

Zamówienia z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu przy ul. Dembowskiego 17A, Warszawa (Ursynów)

  • Płatność gotówką
  • Płatność kartą

4. Płatność z konta zagranicznego przelew w Euro, przelicznik zgodny z Polskim Bankiem Narodowym

BIC: INGBPLPW

IBAN: PL 88 1050 1025 1000 0090 3165 4537

Twoje dane i transakcje są bezpieczne

Dotpay.pl to znana firma na rynku polskim, która gwarantuje bezpieczeństwo transakcji czy to w przypadku płatności elektronicznej czy tez płatności kartą kredytową. Sklep nie uczestniczy w samym procesie weryfikacji transakcji i fizycznie nie jest w stanie poznać numeru karty kredytowej Klienta.

Płatność przelewem to forma płatności gdzie za bezpieczeństwo transakcji odpowiada bank Klienta. Nasz sklep udostępnia tylko numer konta na które należy przelać pieniądze.

Płatność przy odbiorze to forma płatności, gdzie Klient płaci listonoszowi/kurierowi w momencie otrzymania przesyłki. Sklep więc bezpośrednio nie integruje w kwestie płatności.

Co więcej, w celu zabezpieczenia informacji przesyłanych do platnosci.pl stosujemy najnowsze mechanizmy ochrony przekazywania danych osobowych. Stosujemy protokół SSL (Secure Sockets Layer), który zapewnia poufność transmisji danych między serwerem a użytkownikiem.

Twoje dane osobowe są chronione

Zgodnie z Polityką Prywatności Sklepu, pobieramy dane tylko niezbędne do funkcjonowania sklepu. Twoje dane nie są przekazywane stronom trzecim. Jako zarejestrowany użytkownik, masz prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Formy Wysyłki i Odbioru Osobistego

Klient ma do wyboru poniższe opcje dostarczenia towaru:

1. Odbiór osobisty

Sklep EkoMaluch ul. Dembowskiego 17A (Warszawa - Ursynów)

W dni powszednie w godzinach 9-19, w sobotę w godzinach 10-14.

Zamówienia są gotowe do odbioru w momencie otrzymania maila z informacją o zrealizowaniu zamówienia.

Istnieje możliwość płatności na miejscu gotówką oraz kartą płatniczą/kredytową (bez dodatkowych opłat). 

Jeśli chcesz się poradzić w sprawie pieluch wielorazowych, przymierzyć chustę lub nosidło, zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16.

2. Kurier na terenie Polski - dostawa do 48 godzin

3. Kurier miejski na terenie Warszawy - złożone i opłacone zamówienie do godziny 11:00 do wagi 10 kg wysyłane i dostarczone są tego samego dnia. W przypadku wybrania tej opcji prosimy o kontakt telefoniczny.

4. Wysyłki zagraniczne - kurier GLS

5. Paczkomaty InPost – dostawa ok 24h (max do 48 godzin) do paczkomatu, paczka czeka przez kolejne 72 godziny na odbiór w wybranej lokalizacji

Koszty przesyłki na terenie Polski

 

Przelew

Płatności online

Pobranie

Darmowa dostawa

Paczkomaty Inpost

10,50 zł

10,50 zł

Niedostępne

od 250 zł

Kurier Inpost (do drzwi)

12 zł

12 zł

16 zł

od 250 zł

Kurier DPD

14,90 zł

14,90 zł

20 zł

od 250 zł

Kurier GLS

13,90 zł

13,90 zł

18,90 zł

od 250 zł

Kurier Miejski

20 zł

20 zł

Niedostępne

od 400 zł

Koszty przesyłki zagranicę - Europa

  • Kurier GLS (tylko po przedpłacie)
  • do 5 kg: ok. 115 zł brutto
  • 5-30 kg: ok. 150 zł brutto

Ze względu na zmienność cen wysyłek zagranicznych (w zależności od kraju oraz zmian cenników firmy kurierskiej) może się zdarzyć, iż będzie konieczna dopłata do powyższych cen). 

W razie wątpliwości i chęci ustalenia wcześniej opłaty za wysyłkę danego zamówienia, prosimy o kontakt pod numerem tel 22 404-18-54 lub adresem sklep@ekomaluch.pl

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel