Akcesoria

ilość znalezionych towarów: 27

Ekologia to nie tylko żywność bez genowych mutacji albo pieluszki wielokrotnego użytku. Żeby ekologiczny styl życia nie był tylko przemijającą modą warto być na bieżąco i informować się o tym, jakich jeszcze zmian dokonać, by nasz dom był naprawdę ekologiczny.

W tej kategorii oferujemy m.in. w 100% naturalne akcesoria do sprzątania. W odróżnieniu do konwencjonalnych gąbek i ścierek nie tylko są one przyjazne dla środowiska, ale także skutecznie zwiększają wydajność ekologicznych środków czystości lub je nawet zastępują. W ten sposób podwójnie chronimy naturę. Znajdziecie u nas m.in. akcesoria firmy Earth Friendly Products, które są ekologiczne, słyną z wysokiej jakości i nie stają się tak szybko jak inne gąbki siedliskiem bakterii. Po zużyciu mogą one być kompostowane. Natomiast produkty firmy EcoForce są wykonane całkowicie z powtórnie wykorzystanych surowców metodą Recyclingu. W sklepie oferujemy gąbki oraz ścierki, które można wyprać także i innych świadomych ekologicznie marek. Zachęcamy do pełnego zapoznania się z ofertą już dziś!

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel