Jeździki, chodziki, pchacze

ilość znalezionych towarów: 45

Tylko nam, dorosłym, chodzenie wydaje się proste i oczywiste. Mały człowiek, który dopiero zaczyna chodzić, postrzega samodzielne poruszanie się jako olbrzymie wyzwanie! Czy możesz mu pomóc w stawianiu pierwszych, pewnych kroków? Oczywiście, że tak – z chodzikami i jeździkami nauka chodzenia to doskonała zabawa.

 

Ruch to zdrowie, niech się o tym każdy maluch dowie. Pobudzając dziecko do ruchu stymulujemy nie tylko jego rozwój fizyczny. Naukowcy już dawno stwierdzili zależność rozwoju umiejętności mowy od tych motorycznych. W tej kategorii sklepowej znajdują się mobilne zabawki, które umożliwią dzieciom doświadczenie ruchu i zachęcą je do poruszania się poprzez pchanie, ciągniecie i kołysanie się. Taki sens mają właśnie m.in. wszystkie zabawki na biegunach. Huśtanie nie tylko uspokaja, ale także wspomaga kształtowanie się uczucia równowagi.

 

Childwood oraz Little Bird told me: to nazwy firm, których bujane zabawki polecamy w sklepie.Do chodzenia motywują również tradycyjne chodziki w formie wózków lub innych pojazdów pchanych przed sobą przez dzieci. W ten właśnie sposób już niejedno dziecko nauczyło się samodzielnie stawiać kroki! Szczególnie na początku nie bez znaczenia jest fakt, że chodziki te pomagają zachować równowagę. Skuteczną motywacją jest możliwość transportowania w nich ulubionych lalek, pluszaków lub solidnej porcji materiału budowlanego: klocków. Polecamy produkty firm Janod i Plan Toys oraz wielu innych, gdyż cały czas powiększamy naszą ofertę.

 

Chodzik dla malucha

 

Chodzik dla malucha to sprytna zabawka, która zachęca dziecko do nauki samodzielnego chodzenia poprzez zabawę. Chodzik stanowi dla dziecka podporę, dzięki czemu stawianie pierwszych kroków staje się prostsze. Dzięki niemu niebezpieczeństwo upadków i stłuczeń zostaje zredukowane do minimum, a maluch cieszy się większą mobilnością, ponieważ przy wsparciu chodzika może dojść tam, gdzie sam nie dałby rady. Co więcej, niektóre chodziki, takie jak wózek Szalony Królik marki Janod, są jednocześnie przenośną skrzyneczką na zabawki, dzięki której maluch może transportować swoje ulubione misie w dowolne miejsce w domu.

 

Jeździk czyli pierwszy środek transportu

 

Jeździk to fantastyczna zabawka dla dzieciaków, które rozpoczynają naukę chodzenia, ale także dla tych, które pierwsze pewne kroki mają już za sobą. Jeździk może być wykorzystywany jako pchacz i ułatwiać utrzymanie równowagi, a w późniejszym okresie stać się po prostu dziecięcym środkiem transportu, umożliwiającym przemierzanie większych odległości, np. podczas spaceru. Jeździk nie tylko zachęca do samodzielnego chodzenia, ale także odciąża rodzica, niwelując konieczność ciągłej asekuracji dziecka.

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel