Darmowa dostawa od 150,00 zł

Farbki, modelina, plastelina

( ilość produktów: 6 )

Dzieciństwo pełne jest niesamowitych gadżetów, a jednym z nich są bez wątpienia wszelkie akcesoria, które służą do tworzenia efektownych dzieł sztuki! Zabawa w malarza lub budowniczego należy do ulubionych dziecięcych rozrywek, dlatego w domu każdego małego chłopca i każdej małej dziewczynki powinny znaleźć się akcesoria takie jak: farbki, modelina i oczywiście plastelina dla dzieci!

W pracowni młodego artysty

Rozwijanie zmysłu estetycznego jest niesamowicie ważne, dlatego o tę strefę należy dbać już od najmłodszych lat. Dzieci uwielbiają zabawy polegające na kreowaniu własnej rzeczywistości, ponieważ przelewają w ten sposób swoje emocje oraz uczucia odnośnie świata. Zadaniem każdego rodzica jest zachęcanie, a przede wszystkim umożliwienie dziecku wykonania takich czynności. Bajeczne pejzaże, „niedoskonałe” ludziki, kolorowe kwiaty i wiele innych rzeczy, które powstaną w wyniku pracy dziecka, mogą się okazać doskonałym początkiem czegoś wyjątkowego. W końcu nigdy nie wiesz, czy pod Twoim dachem nie rośnie znakomity artysta!

Edukacyjna zabawka czy designerski gadżet?

Jednym z najciekawszych akcesoriów w tej tematyce jest sprytna plastelina, która posiada szerokie zastosowanie. Istnieje bowiem przekonanie, że plastelina nowej generacji to produkt dla każdego bez względu na wiek! O ile w dziecięcym świecie odgrywa rolę edukacyjnej zabawki, to dorośli traktują ją jako gadżet antystresowy! W kategorii tej, dostępnych jest wiele nowatorskich i ciekawych produktów, choć nie brakuje tu również tradycyjnych akcesoriów, jak między innymi farbki dla dzieci czy też modelina. Sposób na udane popołudnie z pociechą? Zamień salon w warsztat prawdziwego artysty i wspólnie przelejcie swoje emocje na papier lub przeobraźcie je w znakomitą postać ze sprytnej plasteliny!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel