Darmowa dostawa od 150,00 zł

Zestawy małego lekarza

( ilość produktów: 9 )

Maluchy bardzo chętnie dowiadują się nowych rzeczy, szczególnie, gdy mają one ścisły związek z rodzicami. W ten oto sposób pojawiają się pierwsze marzenia o przyszłości. Brzdąc postanawia zostać policjantem, ogrodnikiem, kierowcą i oczywiście… lekarzem! Jak na to reagować? Najlepiej zaaranżować odpowiednią zabawę! Dzięki temu Twoje dziecko będzie czuło się kochane, szczęśliwe i ważne. Jeżeli Twoja pociecha w przyszłości pragnie zostać doktorem, to z pewnością ucieszy się na widok zestawu małego lekarza! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z produktami dostępnymi w poniższej kategorii!

Z czego powinien się składać zestaw lekarski?

Każdy zestaw lekarski powinien się składać z kilku podstawowych elementów, a mowa tu o: strzykawce, stetoskopie, słuchawkach, termometrze, a także ciśnieniomierzu. Akcesoriów może być znacznie więcej. Wszystko zależy od tego, jaki zestaw wybierzesz dla swojego malca. W ofercie sklepu ekomaluch.pl dostępne są zestawy od renomowanych marek takich jak między innymi: Plan Toys, Goki oraz Kids Concept.

Zestawy zaprojektowane z myślą o najmłodszych

W ofercie sklepu ekomaluch.pl dostępne są zestawy również dla najmłodszych. Poszczególne elementy charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, aby dziecięce rączki mogły swobodnie się nimi bawić. Kolejną kwestią są oczywiście zaokrąglone kształty, co z kolei sprzyja bezpieczeństwu dziecka. Zestaw małego lekarza umożliwi maluchom zabawę, która uspołecznia, co jest niezwykle ważne dla rozwoju małego dziecka. Rozrywka ta wpłynie na kreatywność, wyobraźnię, umiejętności językowe, a także rozwój poznawczy i emocjonalny. Brzmi pożytecznie, a zarazem ciekawie? Jeśli tak, to nie czekaj i już dziś wybierz jeden z dostępnych zestawów dla swojego malucha! Gwarantujemy, że zabawa będzie przednia!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel