Piłki

ilość znalezionych towarów: 85

Sport to zdrowie, dlatego warto kreować ten nawyk u dzieci już od najmłodszych lat! Witaj w kategorii piłek, gdzie różnorodność wzorów, kolorów i ich rodzajów z pewnością urzeknie zarówno Ciebie, jak i małego brzdąca, któremu ma posłużyć! Zabawa piłką wiąże się z mnóstwem radości, a jednocześnie wysiłkiem, który pozytywnie wpłynie na zdrowie Twojego dziecka. Przekonaj się, że piłki dla dzieci nie służą tylko do kopania i koniecznie sprawdź, jaki asortyment kryje się na półkach sklepu ekomaluch.pl!

Wesoły skoczek

Piłeczki dla dzieci to podstawa w domowej kolekcji zabawek dla malucha. Idealne do zabawy na zewnątrz z pewnością zagwarantują udane popołudnie Twojemu dziecku. W kategorii tej znajdują się jednak nie tylko modele do gry, bowiem dostępne tu są również piłki do skakania! Skoki na piłkach to znakomita rozrywka, która posiada mnóstwo zalet! Tego rodzaju skoki wzmacniają bowiem układ mięśniowy, a ponadto koordynację i reakcje równoważne! Aktywność fizyczna na wesoło? Z piłką do skakania jest to bardziej niż możliwe!

Kangurek czy gniotek?

Najlepiej obie te rzeczy na raz! Większości dzieciom, gniotek kojarzy się jako miękka piłka, która przybiera mnóstwo fantastycznych kształtów – wystarczy go tylko odpowiednio ugnieść! Gniotek to znakomity kompan każdego malucha, który pozytywnie wpłynie na jego zdolności manualne. Nietuzinkowy wygląd modelu od marki Goki sprawia, że dziecko będzie chętnie ćwiczyć swoje małe rączki podczas takiej zabawy. To jednak nie koniec niespodzianek! W kategorii naszych piłeczek dostępne są również kangurki, które wzbijają się niezwykle wysoko przy każdym odbiciu dostarczając tym dziecku ogromnej radości. Uśmiech od ucha do ucha na buzi małego człowieka to najpiękniejszy widok na świecie, a małe gesty cieszą najbardziej! Postaw na wspólną zabawę piłką i ciesz się aktywnie spędzonym czasem ze swoją pociechą!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel