Drewniane rowerki biegowe, bez pedałów dla dzieci i niemowląt

ilość znalezionych towarów: 15

Rowerek biegowy to doskonały sposób na to, by przekonać dwulatka do dłuższych spacerów. Stanowi on znakomitą alternatywę zarówno dla wózka, jak i dziecięcych nóżek, które nie są jeszcze przyzwyczajone do pokonywania dłuższych dystansów. Rowerki biegowe  potocznie nazywane „biegówkami” wyglądem przypominają tradycyjny model, jednak pozbawione są one pedałów. Przekonaj się, jak wiele możliwości niesie ze sobą ten niepozorny pojazd! Zapraszamy do zapoznania się z tą kategorią!

Rowerek biegowy drewniany i jego zalety

Rowerki biegowe są przeznaczone dla dzieci już od 2. roku życia. Maluch, siedząc na siodełku, dotyka stopami podłoża, co pozwala mu na swobodne przemieszczanie się za sprawą odpychania się nóżkami. Jest to ciekawa i bardzo wartościowa forma aktywności. Jakie wartości dla małego dziecka niesie ze sobą jazda na rowerku biegowym?

· Ćwiczy równowagę i uczy się kierowania.

· Odzwyczaja malucha od jazdy w wózku oraz ciągłego przebywania na rękach.

· Pozytywnie wpływa na utrzymanie prostej postawy podczas jazdy.

· Uczy oceny odległości i prędkości oraz orientacji w terenie.

· Poprawia motorykę dużą: koordynację, siłę i wytrzymałość.

· Ćwiczy reakcje równoważne (m.in. przechylania się przy skręcie).

· Uczy samodzielności i znakomicie wpływa na rozwój psychofizyczny.

Jak pomóc maluchowi rozpocząć przygodę z rowerkiem?

W ofercie sklepu ekomaluch.pl dostępny jest rowerek biegowy drewniany marki TupTup. Aby zachęcić swoje dziecko do jazdy na nim, wystarczy, że ustawisz siodełko tak nisko, by ułatwić maluchowi podpieranie się nóżkami o podłoże (ważne, aby dziecko nie było zmuszone do stania na palcach!). Rowerek znajdujący się w tej kategorii jest w pełni bezpieczny, a dowodem na to jest certyfikat CE oraz TUV. Chcesz sprawić swojemu dziecku ogromną przyjemność? Postaw na rowerek biegowy i ciesz się jego radością!

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel