Darmowa dostawa od 150,00 zł

Domki dla lalek

( ilość produktów: 15 )

Marzeniem każdej małej dziewczynki jest posiadanie własnego domku dla lalek, w którym życie będzie się toczyło swoim własnym torem, a piękne historie pozostaną w jego ścianach na zawsze. W przypadku tego marzenia, wiek dziecka wcale nie ma znaczenia. Domek dla lalek to jedyna taka zabawka, która jest w stanie zrobić piorunujące wrażenie zarówno na pięciolatce, dziewięciolatce, jak i szesnastolatce! Kolorowe i bajecznie piękne ścinany, dach, okna i meble, które się składają na jego całość, wywołają mnóstwo pozytywnych wrażeń nawet na najbardziej wymagającym od życia maluchu.

Drewniany domek dla lalek

Domek dla lalek, który w całości jest wykonany z drewna posiada mnóstwo uroku, a ponadto jest bezpiecznym i ekologicznym wyborem. Zrobiony z naturalnie wysuszonego drewna kauczukowego lub z materiału Plan Wood® (zmielonych odpadków drewnianych korzeni oraz gałęzi), to gwarancja trwałości i wytrzymałości. Dostępne w tej kategorii bajeczne domki dla lalek oraz mebelki stanowiące jego wyposażenie to właściwy wybór, który dostarczy maluchom mnóstwa radości!

Zabawa w dom

Duży domek dla lalek to miejsce pięknych zabaw do których najlepiej mieć przyjaciela. Zabawy polegające na odgrywaniu ról to niesamowicie kreatywna forma spędzania czasu, która oprócz walorów rozrywkowych, posiada również walory edukacyjne. Wcielanie się w przeróżne postaci wpływa na dziecko pozytywnie, ponieważ dzięki temu kształtują się w nim umiejętności społeczne i zaspokajane są jego podstawowe potrzeby rozwojowe. Odgrywanie scenek rozwija dziecięcą wyobraźnię i pomaga rozładować emocje. Jest to niesamowicie ważna zabawa, która pozwala rodzicowi dostrzec, w jaki sposób rozwija się jego dziecko – na jakie aspekty zwraca uwagę i które zdarzenia najczęściej odtwarza.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel