Darmowa dostawa od 150,00 zł

Karuzele do łóżeczka dla niemowlaka

( ilość produktów: 1 )

Karuzele do łóżeczka Karuzela do łóżeczka to standardowy element każdej wyprawki. Dlaczego wydaje się atrakcyjna każdemu przyszłemu rodzicowi? Otóż przede wszystkim z tego powodu, że gadżet ten skutecznie zdobywa uwagę dziecka, a także pomaga mu zasnąć. Zanim maluch nauczy się posługiwać tradycyjnymi zabawkami, karuzela do łóżeczka zaznajamia go z przeróżnymi kształtami w różnych konfiguracjach, wzbogaconych o dodatkowe elementy stymulacyjne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego ekomaluch.pl!

Karuzele do łóżeczka i ich najważniejsze aspekty

Mimo że karuzela do łóżeczka jest częścią składową każdej wyprawki, to gadżet ten zaczyna być wykorzystywany zwykle dopiero od 2 miesiąca życia. Wszystko to ze względu na fakt, iż noworodek nie potrafi jeszcze dostrzec i docenić walorów, które karuzela do łóżeczka oferuje. Co więcej, nadmiar bodźców na samym początku rozwoju może bardziej przeszkodzić niż pomóc maluchowi, dlatego też dopiero na tym etapie należy zamontować dziecku tę atrakcję.

Dlaczego warto kupić karuzelę do łóżeczka?

· Skutecznie zajmuje malucha.

· Pozwala uspokoić i umożliwić dziecku zaśnięcie.

· Pozwala poczuć się bezpiecznie (maluch widzi to samo, gdy zasypia i się budzi).

· Rozwija umiejętności wzrokowo-słuchowe.

Karuzela do łóżeczka powinna zostać zdemontowana w momencie, gdy dziecko zaczyna się podciągać do siadania, a więc w okolicy 5-6 miesiąca życia.

Jakie dodatkowe funkcje posiadają karuzele do łóżeczka?

W ofercie sklepu internetowego ekomaluch.pl dostępne są karuzele wzbogacone o funkcje takie jak projektor i pozytywka. To stylowe i jakże funkcjonalne połączenie stanowi znakomitą pomoc i wsparcie dla każdego rodzica. Subtelna melodia ulubionej kołysanki w towarzystwie fantazyjnych gwiazd na suficie skutecznie zajmie malucha, by potem ululać go do snu. Nie czekaj i już dziś sprawdź, jakie cuda kryje w sobie ta kategoria! Gwarantujemy, że Twoja pociecha będzie wniebowzięta!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel