Darmowa dostawa od 150,00 zł

Polskie zabawki dla niemowląt

( ilość produktów: 50 )

Dobre, bo polskie. W dzisiejszych czasach jest to hasło, które nasi bliscy powtarzają jak mantrę. Słyszymy to w telewizji, radio, a także w Internecie. Nic w tym dziwnego biorąc pod uwagę fakt, że większość produktów pochodzi z odległych Chin. Z tego więc powodu pragniemy zaprezentować jedyne w swoim rodzaju polskie zabawki dla niemowląt marki Mom’s Care Hencz Toys! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jedną z najbarwniejszych kategorii w naszym sklepie!

36 lat pasji i doświadczenia

Marka Mom’s Care Hencz Toys to firma rodzinna. Zabawki dostępne w ofercie tej marki, a jednocześnie naszej są projektowane i produkowane na terenie polski, co daje pewność w kwestii bezpieczeństwa wszystkich produktów. Każdy z wykorzystanych materiałów spełnia europejskie normy jakości, a więc jako rodzic możesz być spokojny o ich użytkowanie przez dziecko. W kategorii sklepu ekomaluch.pl znajdziesz m.in. szeleściki, przytulanki, piszczki z gryzakiem oraz wiele innych gadżetów, które wywołają uśmiech na twarzy malucha.

Zabawki sensoryczne, bo każda chwila jest na wagę złota

Zabawki sensoryczne są znakomitym wsparciem w rozwoju dziecka. Maluchy już od pierwszych chwil swojego życia potrzebują bodźców z zewnątrz, by móc prawidłowo rozwijać swoje zmysły. Jak zapewne wiesz, początkowo niemowlaki widzą tylko biel i czerń. Dopiero później do palety barw dochodzi czerwony, a następnie kolejne kolory. Z tego też względu specjaliści zalecają zabawki biało-czarne, które znajdziesz w tej właśnie kategorii.

Polskie zabawki dla niemowląt – które wybrać?

Mowiąc o kwestiach rozwojowych warto podkreślić, iż w tym kontekście należy postawić na działanie kompleksowe. Z tego też względu w tej kategorii odnajdziesz zabawki:

  • wydające szelest i szum, a to uspokaja maluszka,
  • książeczki, dzięki którym dziecko będzie mogło ćwiczyć zdolności w chwytaniu,
  • szmatki z metkami, które są przydatne w okresie poznawania świata ustami,
  • piłki sensoryczne, którymi można masować i ćwiczyć odruch chwytania.
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel