Darmowa dostawa od 150,00 zł

Drewniane pojazdy, samochody dla dzieci

( ilość produktów: 42 )

Drewniane zabawki, choć znacznie mniej niż niegdyś popularne wśród dzieci, wciąż bawią i umożliwiają bezpieczny rozwój w warunkach sprzyjającym rozkwitowi dziecięcej wyobraźni. W internetowym sklepie ekomaluch można zakupić wiele różnych modeli drewnianych zabawek, mniej i bardziej skomplikowanych, przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku. To doskonała alternatywna dla zabawek z tworzyw sztucznych – bezpieczniejsza dla dziecka, bardziej przyjazna środowisku i o przyjemniejszej fakturze.  

Drewniane pojazdy dla najmłodszych

Drewniane pojazdy i zwierzątka na kółkach to doskonałe zabawki dla najmłodszych dzieci. Nie mają elementów, które dzieci mogłyby połknąć lub zrobić sobie nimi krzywdę. Kolorowe elementy przyciągają uwagę, a ruchome części zaciekawiają i inspirują dzieci do zabawy. Forma zabawek, zbliżona do tego, co znane jest dzieciom z codziennych obserwacji, rozwija wyobraźnię, zachęca do wymyślania własnych historii zabawki. Zwłaszcza drewniane zwierzątka budzą sympatię przyjaznym wyglądem. To zabawki, po które dzieci chętnie sięgają, i które szybko stają się przyjaciółmi najmłodszych.  

Drewniane samochody – zabawki dla tych nieco starszych

Zabawki o rozbudowanej budowie, złożone z wielu elementów z pewnością ucieszą nieco starsze dzieci. Dla młodszych mogą stanowić zagrożenie lub być zbyt skomplikowane, by umieć się nimi bawić. Są to na przykład małe garaże wielopiętrowe lub tory wyścigowe, które sprawiają, że zabawa samochodzikami staje się bardziej urozmaicona i interesująca. Wśród drewnianych zabawek dla starszych dzieci znajdują się także elementy ogrodowe, części do domków dla lalek, pałace oraz inne budowle z drewnianych części.  

Puzzle, gry i drewniane pojazdy

Asortyment sklepu obejmuje także różnego rodzaju gry z drewnianych elementów, drewniane puzzle, zabawki zręcznościowe takie jak balansujące małpki. W sklepie zakupić można także układanki oraz klocki. Wszystkie z tych zabawek mają pozytywny wpływ na sprawność psychoruchową dziecka, pozwalają doskonalić zdolności motoryczne i rozwijać umysł oraz refleks. Szczególnie przydatne będą drewniane pojazdy.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel