Darmowa dostawa od 150,00 zł

Maty edukacyjne

( ilość produktów: 4 )

Maty edukacyjne to jedne z najczęściej kupowanych zabawek dla najmłodszych dzieci. Nic dziwnego! Tego rodzaju zabawki dla niemowląt i maluchów są niezwykle uniwersalne, wpływają pozytywnie na rozwój małej i dużej motoryki, a także wpływają na koordynację wzrokową kilkutygodniowego dziecka, jednocześnie dając rodzicom chwile wytchnienia, kiedy maluch bawi się w najlepsze.

 

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA – MATY EDUKACYJNE DLA MALUCHÓW

 

Maty edukacyjne dla najmłodszych to przede wszystkim bezpieczne miejsce zabawy. Już kilkudniowe dziecko poczuje się w nim doskonale, oglądając zwisające nad jego głową misie, grzechotki i błyszczące elementy, a kiedy trochę podrośnie zacznie wyciągać rączki, aby je schwytać. Dzięki przemyślanej konstrukcji mat edukacyjnych Twoje dziecko zacznie się rozwijać poprzez zabawę, a kolorowe i dźwiękowe bodźce umożliwią stymulację słuchu oraz wzroku dziecka.

 

Wybierając matę edukacyjną dla dziecka zwróć uwagę na materiał z jakiego zostało wykonane podłoże oraz sposób, w jaki zostało ono skonstruowane. Pamiętaj, że Twoja pociecha będzie po nim pełzać i go dotykać, dlatego niezwykle ważne jest, aby nie wywoływało ono alergii i było w pełni bezpieczne dla dziecka. Niektóre maty umożliwiają podniesienie części podłoża i przypięcia ich do pałąka, tworząc tym samym zabezpieczający płotek. To świetne rozwiązanie, które przydaje się przede wszystkim wtedy, gdy chcesz zostawić malucha samego na kilka minut.

 

Olbrzymią zaletą mat edukacyjnych jest to, że można je szybko złożyć i nie zajmują dużo miejsca. Dzięki gabarytom maty edukacyjnej z łatwością ją przewieziesz i weźmiesz ze sobą nawet w odległą podróż z maluchem. Warto również wiedzieć, że rozłożona mata rozwiązuje wiele problemów związanych z organizacją przestrzeni. Jeżeli Twoje maleństwo nie ma własnego pokoju, edukacyjna mata może wyznaczać jego własną przestrzeń i organizować porządek w Twoim domu.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel