Mozaiki dla dzieci

ilość znalezionych towarów: 8

Powszechnie znana mozaika to dekoracja w postaci ornamentu lub obrazu, wykonana z drobnych elementów. Kawałki mozaiki różnią się kolorem, fakturą i kształtem. Dzięki temu całość daje niesamowity efekt. Jak się okazuje, już najmłodsi artyści mogą tworzyć piękne mozaiki. W naszym sklepie internetowym znajdziesz propozycje mozaiki dla dzieci z różnymi motywami. Taka zabawa rozwija wyobraźnię i kreatywność dziecka oraz jego zdolności manualne i plastyczne.  

Mozaiki piankowe - idealne dla dzieci

Mozaiki piankowe, dostępne na stronie Ekomalucha, to zestawy do tworzenia mozaiki z kolorowymi piankowymi naklejkami. Podczas takiej zabawy dziecko uczy się kształtów, kolorów i poznaje różne materiały. Poza tym zapoznaje się z pojęciami “mały”, “średni” i “duży”. Produkt przeznaczony jest dla dzieci w wieku od czterech do czternastu lat. Możesz wybierać wśród wielu kolorowych motywów, między innymi Tygrysa i Goryla oraz Ptaszków i Biedronek.  

Zrób to sam, czyli dekoracja z mozaiki

Mozaiką można też ozdabiać różne przedmioty. W naszym sklepie internetowym dostępne są między innymi zestawy do tworzenia oryginalnych masek. Taki pakiet zawiera kilka świecących masek z motywem dżungli, które można udekorować za pomocą samoprzylepnych elementów mozaiki. To świetna zabawa nie tylko dla Twojego dziecka, ale również w gronie jego rówieśników. Tworzenie mozaikowych masek może być jednym z punktów urodzinowego kinderbalu. Podobny zestaw spodoba się przede wszystkim chłopcom. Mowa o mozaice Pirackie Szable. Jak widać, mozaiki dla dzieci to nie tylko pomysł kreatywnej zabawy, ale także sztuka tworzenia wyjątkowych dekoracji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz zestawy plastyczne dla wszystkich uzdolnionych maluchów!

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel