Wyklejanki dla dzieci

ilość znalezionych towarów: 18

Dzieci uwielbiają zabawę z naklejkami i wyklejankami - często nawet bardziej niż klasyczne puzzle. Taka rozrywka niesamowicie wciąga, koncentruje uwagę malucha na długo i sprawia, że z ciekawością sięga po kolejne elementy wyklejanki. Arkusz do zabawy z naklejkami możesz stworzyć samodzielnie. Warto jednak zapoznać się z ofertą naszego sklepu internetowego, gdyż przygotowaliśmy dla Twojego malucha wyjątkowe zestawy wyklejanek. We współpracy z najlepszymi producentami (między innymi firmą Poppik i Moulin Roty) powstały kreatywne pakiety, idealne dla każdego uzdolnionego dziecka.  

Wyklejanki pikselowe

Na rynku zabaw kreatywnych dla dzieci dużą furorę robią ostatnio wyklejanki pikselowe. W ich produkcji przoduje firma Poppik. W skład zestawu wchodzi jeden plakat i mnóstwo małych naklejek do wykonania obrazu. Plakat podzielony jest na małe kwadraciki (piksele), które są ponumerowane. Zadaniem dziecka jest przyporządkowanie odpowiedniej naklejki do kwadracika. Zabawa ta uczy przede wszystkim cierpliwości i koncentracji na celu. W efekcie maluch otrzyma wyjątkowy obraz, który może stanowić dekorację jego pokoju. Firma Poppik przygotowała ciekawe motywy wyklejanek. Możesz wybrać klasyczną wyklejankę dziecięcą, na przykład z motywem kosmosu. Jeśli chcesz wprowadzić do zabawy dodatkowy element edukacyjny postaw na wyklejankę z mapą Francji lub obrazem Dziewczyny z Perłą. Gdy Twoje dziecko stworzy takie dzieło sztuki, na pewno będzie zachwycone!  

Zabawa z wyklejankami

Wyklejanki i naklejki występują w różnych formach, również jako edukacyjne książeczki lub zestawy do dekoracji. Wszystkie te produkty rozwijają wyobraźnię dziecka i jego kreatywność. Są również całkowicie bezpieczne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wyklejanek, które są dostępne w opisach poszczególnych produktów.

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel