Wyszywanki dla dzieci

ilość znalezionych towarów: 14

Im starsze dziecko, tym więcej talentów odkrywa przed rodzicami. Wiele maluchów w wieku przedszkolnym ma niesamowite zdolności ruchowe i manualne. Zręczność w rękach warto kształtować na przykład poprzez specjalne wyszywanki dla dzieci. Taka zabawa nie tylko rozwija kreatywność i wyobraźnię u dziecka, ale pozwala mu na tworzenie własnych, małych dzieł sztuki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zestawów do wyszywania, które są dostępne w naszym sklepie internetowym!  

Sznurowanki i wyszywanki dla dzieci

Zestawy do wyszywania znajdziesz u nas w różnych wariantach. Dużą popularnością wśród klientów cieszy się zestaw tkacki “Przez różowe okulary”. Za pomocą nici i wełny dziecko stworzy obraz dziewczynki w różowych okularach. Taka zabawa rozwinie jego kreatywność i motorykę. Wyszywanki z igłą i nitką przeznaczone są dla dzieci od ośmiu do czternastu lat. Dla młodszych dzieciaków (od siedmiu do trzynastu lat) polecamy między innymi zestaw artystyczny z wełną. Figurka księżniczki, dołączona do zestawu, pomaga w robieniu na drutach. Dziecko ma do dyspozycji trzy kordonki wełny, za pomocą których może stworzyć piękne i praktyczne rzeczy: bransoletki przyjaźni, kwiatki, dekoracje do pokoju i wszystko to, co sobie wymarzy. Sznurowanka to kolejna kreatywna zabawa, którą być może pamiętasz ze swoich czasów przedszkolnych. W naszym sklepie internetowym dostępne są sznurowanki z motywem motyla i drzewa. Ta zabawa kształtuje koncentrację malucha i jego zdolności motoryczne.  

Nawlekanki i naszywki

Kolejną ciekawą opcją kreatywnych zabawek dla dzieci są nawlekanki. Wystarczy sznurek i klocki z dziurami, aby dziecko tworzyło własne, oryginalne kompozycje i przy okazji uczyło się cyfr oraz liter. Nawlekanki przeznaczone są zazwyczaj dla dzieci od dwóch lat wzwyż. Z kolei naszywki, dostępne w naszym sklepie internetowym, to szybka opcja na ozdobienie dziecięcego plecaka lub bluzki. Tu jednak przyda się Twoja pomoc - każdą naszywkę należy przeprasować, aby dobrze wyglądała na tkaninie.

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel