Zestawy kalkomanii dla dzieci

ilość znalezionych towarów: 4

Kalkomania to nic innego jak zabawa z naklejkami. Wynalezienie kalkomanii przypisuje się pewnemu Francuzowi. Dziś ta technika zdobnicza znana jest na całym świecie. Naklejki drukowane są na specjalnym papierze, który umożliwia ich łatwą aplikację na innych powierzchniach. Zestawy kalkomanii to świetna zabawa dla dzieci. Mogą nimi ozdabiać laurki, kartki, zeszyty oraz tworzyć niesamowicie oryginalne dekoracje.  

Zestawy kalkomanii z ciekawymi motywami

W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi zestawy kalkomanii dla dzieci od znanego producenta Moulin Roty. Obejmują one arkusze z ciekawymi motywami. Taki arkusz należy przyłożyć do kartki lub innego miejsca, w którym chcesz umieścić obrazek. Następnie, rysując po folii ochronnej, odciskasz naklejkę na powierzchni. Twoja kalkomania gotowa! Na stronie ekomaluch.pl znajdziesz między innymi zestawy kalkomanii dla dzieci z motywami wsi i miasta. Ciekawą opcją są także zestawy rozszerzone - poza kartką z naklejkami otrzymasz arkusze z różnymi scenariuszami. Wystarczy uruchomić wyobraźnię i tworzyć z dzieckiem niesamowite historie. Być może Twojego malucha zainteresuje zestaw Moulin Roty Opera. Dla bardziej wymagających mamy coś specjalnego - pakiet kalkomanii dla dzieci.  

Kalkomania dla dzieci - nie tylko na papierze

Starszym dzieciom dużą radość może sprawić umieszczanie naklejek na innych powierzchniach. Młodzi fani modelarstwa z chęcią ozdobią tą techniką swój samolot lub samochodzik. Kalkomania umożliwia także tworzenie ciekawych nadruków na szklankach i kubkach. Być może zestaw naklejek z naszego sklepu internetowego będzie zachętą dla dziecka do odkrywania dalszych tajników tej techniki. Jednak kalkomania dla dziecka ma być przede wszystkim zabawą. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Ekomalucha. Tu znajdziesz wszystko to, czego Twoje dziecko potrzebuje, by rozwijać kreatywność i wyobraźnię.

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel