Zrób to sam

ilość znalezionych towarów: 39

Już samo hasło “zrób to sam” (z angielskiego DIY - do it yourself) kojarzy się z wyjątkowymi, oryginalnymi przedmiotami. Nic w tym dziwnego! Obecnie w sklepach możesz kupić dosłownie wszystko. Dlatego to, co wymaga Twojego osobistego wkładu, jest takie niepowtarzalne. Zestawy “zrób to sam” to także świetna opcja zabawy dla dzieci. Dostępne w naszym sklepie internetowym pakiety rozwijają kreatywność, zdolności plastyczne i manualne. Poza tym uczą dziecko, że często rzeczy wykonane samodzielnie są lepsze niż idealne modele ze sklepu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Ekomalucha i wyboru najlepszych opcji dla swojego dziecka.  

Zrób to sam dla dzieci - zestawy tematyczne

Pakiet “zrób  to sam” dla swojego dziecka możesz dopasować pod kątem jego upodobań. Znajdziesz u nas między innymi wersje z zabawnymi piratami i kolorowymi dziewczynkami. W takim zestawie Twoje dziecko otrzymuje balony, naklejki i ilustrowane akcesoria, za pomocą których tworzy wyjątkowe postacie. Dzięki temu maluch rozwinie talenty i stworzy swoje własne dzieło sztuki. Gotowa figurka może być ozdobą jego pokoju lub prezentem dla babci na imieniny. Zestawy zrób to sam przeznaczone są dla dzieci od pięciu lat wzwyż. Szczegółowe informacje o konkretnych produktach znajdują się w ich opisie.  

Urodziny w stylu zrób to sam

W naszym sklepie internetowym znajdziesz również akcesoria do samodzielnego wykonania związane z urodzinami Twojej pociechy. Dzięki zestawowi do tworzenia zaproszeń maluch sam przygotuje i ozdobi kartki dla swoich gości. W komplecie znajdzie wszystko to, co niezbędne: karteczki do pokolorowania, koperty, żelowe długopisy, kredki i naklejki. Możesz wybrać także zestaw zaproszeń z motywem, na przykład zwierzątek lub superbohaterów. Dla swoich gości dziecko może przygotować również czapeczki urodzinowe. Z kolei podczas kinderbalu świetną zabawą będzie zdobienie masek za pomocą kredek i holograficznych naklejek. Takie zestawy niesamowicie rozwijają wyobraźnię dziecka. Dodatkową zaletą są przyjemne kolory i niebanalne wzory.

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel