Soft Moon

ilość znalezionych towarów: 68

Soft Moon to polska marka, której głównym celem jest dostarczenie na rynek podpasek wielorazowych, wkładek higienicznych, wkładek laktacyjnych i innych akcesoriów dla kobiet, które cechują się wysoką jakością oraz starannością wykonania. Misją tej marki jest troska o komfort każdej kobiety. Asortyment Soft Moon ma za zadanie dbać o poczucie własnej wartości kobiet, a jednocześnie przypominać to, co w nich najważniejsze, czyli mądrość, wrażliwość oraz piękno.

Za co kobiety doceniają markę Soft Moon?

W ofercie tej marki dostępnych jest mnóstwo produktów, a są to między innymi Soft Moon wielorazowa wkładka higieniczna, Soft Moon kosmetyczka na podpaski, czy też Soft Moon podpaska wielorazowa. Każdy z tych produktów cechuje się unikalną specyfikacją, co pozwala klientkom na wybór odpowiedniego modelu. Poza kolorystyką modele te różnią się między sobą rozmiarem i materiałem chłonącym. Soft Moon oferuje wybór pomiędzy mikropolarem, coolmaxem oraz bambusem.

Ponadto, każda podpaska posiada dwie napki, które umożliwiają dopasowanie podpaski do szerokości majtek. Przed przeciekaniem chroni warstwa uszyta z poliestru laminowanego paraprzepuszczalną membraną poliuretanową. Na dzień zalecana jest NIMFA (podpaska MAXI z coolmaxem), a z kolei na noc AFRODYTA NIGHT z mikropolarem. Materiały wykorzystane do stworzenia produktów

Soft Moon posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100.Najważniejsze zalety podpasek Soft Moon:

  • Delikatny materiał, który nie obciera i nie odparza
  • Nie zawierają sztucznych substancji chemicznych
  • Są przyjazne dla środowiska
  • Nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu
  • Stanowią skuteczną i bezpieczną ochronę przed przeciekaniem
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel