Darmowa dostawa od 150,00 zł

Wysyłka i odbiór osobisty

KOSZT DOSTAWY

 
Jeśli dokonają Państwo w naszym sklepie jednorazowych zakupów o wartości przekraczającej 150 zł, wysyłka na terenie Polski jest darmowa (szczegóły w tabeli poniżej). Wyjątkiem od tej reguły są duże meble, takie jak np. łóżko dziecięce. Wówczas odbiorca obciążany jest pełnym kosztem transportu, którego wysokość ustalana jest automatycznie przy składaniu zamówienia.
Szczegółowe koszty dostawy przedstawione są w tabeli poniżej:

 

Rodzaj transportu
Koszt transportu
Darmowa wysyłka
Kurier DPD przedpłata
15,99 zł
wartość zamówienia powyżej 250 zł
Kurier Miejski (na terenie Warszawy)
29,9 zł
wartość zamówienia powyżej 400 zł

X-Press Couriers

17,99 zł

wartość zamówienia powyżej 300 zł

InPost Paczkomat 24/7

InPost Kurier

9,90 zł

11,50 zł

wartość zamówienia powyżej 250 zł
Paczka w Ruchu 6,50/7,70 zł

wartość zamówienia powyżej 150 zł

 

 

ODBIORY OSOBISTE

 

Odbiór osobisty zamówionych produktów przez stronę drewniaczek.eu możliwy jest codziennie od poniedziałku do środy w godzinach 08:00 - 17:00, w czwartki i piątki w godzinach 08:00-18:00, a w soboty 10:00-14:00. W niedziele sklep jest zamknięty.

 

Po odbiór zapraszamy do naszego sklepu, który mieści się przy ul.Dembowskiego 17a, 02-784 Warszawa - Ursynów, niedaleko stacji metra Stokłosy. 

 

UWAGA: Wejście do lokalu znajduje się od strony osiedla. Żeby do nas przyjechać nie trzeba przejeżdżać przez szlaban prowadzący na osiedle. Można go ominąć osiedlową uliczką parkingową.

  

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA/DOSTĘPNOŚĆ

 
Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Podany czas realizacji 24 godziny oznacza, że dany produkt znajduje się w naszym magazynie i może zostać od razu wysłany. Nasz sklep ma pełną synchronizację z programem magazynowym, co oznacza, że informacje o dostępności są jak najbardziej aktualne i wiążące. Dostępność 24 godziny wyświetla się przy produkcie tylko wtedy, gdy faktycznie znajduje się on w magazynie.

 

Czas realizacji inny niż 24 godziny oznacza, że danego produktu nie ma w tej chwili w magazynie, a podany termin wskazuje czas potrzebny do jego sprowadzenia bądź wyprodukowania i sprowadzenia. Jest to maksymalny czas oczekiwania na realizację zamówienia, najczęściej jednak jest on krótszy niż podano.

 

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE

 

Przesyłki zagraniczne realizujemy do wybranych krajów za pośrednictwem fimy kurierskiej DPD. Koszty wysyłki zagranicznej określane są indywidualnie dla poszczególnych zamówień w zależności od kraju docelowego, wagi przesyłki oraz możliwości wysłania zamówionych produktów w jednej paczce. Koszt wysyłki pojawia się w trakcie składania zamówienia, po wybraniu kraju docelowego. Poniższa tabelka prezentuje koszty przesyłek zagranicznych do wybranych krajów dla pojedynczej paczki nie przekraczającej 30 kg oraz orientacyjny czas dostawy.

 Paczka do Niemiec kosztuje 49 zł.

Pozostałe destynacje ustalane są indywidualnie, po złożeniu zamówienia.


UWAGA!  W przypadku paczek zagranicznych zablokowana jest możliwość płacenia aż do momentu zatwierdzenia kosztów przesyłki przez obsługę.   

W sprawie wyceny kosztu transportu prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel