Darmowa dostawa od 150,00 zł

Ben and Anna - ekologiczne kosmetyki

( ilość produktów: 25 )
Poznajcie historię Bena i Anny
Po długim czasie spędzonym w Berlinie postanowili porzucić miejską dżunglę. Pomimo wielu zalet życia w tak wspaniałym mieście, zdecydowali się na powrót do rodzinnych stron Anny w Hesji.
Jako całkowicie wegańska para zawsze przywiązywali dużą uwagę do tego, co spożywają. W trakcie zakupów szukają głównie produktów organicznych i ze źródeł odnawialnych. Również w dziedzinie produktów kosmetycznych największe zaufanie wzbudzały w nich produkty wykorzystujące moc natury.
Długo szukali odpowiednich dezodorantów. Musiały być wegańskie, nietestowane na zwierzętach i dodatkowo nie mogły zawierać aluminium. Bardzo ciężko było znaleźć produkt, który spełniłby ich oczekiwania. Dlatego postanowili stworzyć własny dezodorant, oparty wyłącznie o składniki pochodzenia naturalnego. Dezodorant niezawierający parabenów, którego mogą używać zarówno kobiety jak i mężczyźni. Po wielu próbach zaprezentowali produkt, z którego są bardzo dumni.
 
Ben & Anna,
Natural Soda Deodorant.
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel