Plan Toys

ilość znalezionych towarów: 276

Firma Plan Toys należy do światowej czołówki pod kątem produkcji ekologicznych i bezpiecznych zabawek. Została założona w 1981 roku i od tego czasu ciągle wspiera dzieci w rozwoju intelektualnym i fizycznym, a ponadto poszerza ich horyzonty. Firma Plan Toys jako pierwsza na rynku do produkcji swoich zabawek użyła drewna kauczukowego, które cechuje się dużą wytrzymałością, a ponadto odpornością na różnego rodzaju bakterie, grzyby i pleśnie. Ponadto, firma Plan Toys nieustannie daje przykład, że produkty wysokiej jakości mogą zostać wytworzone w ekologiczny sposób.

Zasada trzech „R”

Reduce, Reuse, Recycle, czyli Zmniejsz zużycie, Użyj ponownie i Oddaj do recyklingu. Firma Plan Toys promuje zdrowy styl życia dla środowiska. Pierwsze „R” odnosi się do zmniejszenia ilości generowanych odpadów, drugie „R” przypomina o możliwości powtórnego wykorzystania produktów, a z kolei trzecie „R” nawołuje do wyrzucania poszczególnych odpadów do specjalnie oznakowanych koszy na śmieci. Jak się to odnosi do filozofii Firmy Plan Toys? Otóż objawia się to między innymi tym, że do produkcji swoich zabawek, marka ta wykorzystuje przeznaczone do wycięcia drzewo kauczukowe, a w miejsce każdego z nich – sadzi nowe.

Plan Toys – więcej niż zabawki

Zabawki drewniane Plan Toys są projektowane w porozumieniu z pedagogami oraz psychologami dziecięcymi. Rozwiązanie to pomaga dostosować konkretne modele do wieku dziecka, co przekłada się na wsparcie w rozwoju każdego malucha. Zabawki Plan Toys charakteryzują się wysokimi wartościami edukacyjnymi. Oznacza to, że ich wygląd zewnętrzny oraz funkcjonalność stymulują zarówno rozwojem, jak i pozytywnie wpływają na wyobraźnię oraz kreatywność dziecka. Dostępne w tej kategorii zabawki takie jak: drewniany domek dla lalek Plan Toys, zestawy muzyczne, gry zręcznościowe czy nawet grzechotki dla najmłodszych, to gwarancja znakomitego wyboru! Bezpieczne, trwałe i bajecznie piękne – takie cechy powinny określać każdą zabawkę dla dzieci. Z marką Plan Toys jest to gwarantowane!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel