Darmowa dostawa od 150,00 zł

Ekologiczne płyny do prania

( ilość produktów: 65 )

Ekologiczne środki do prania stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną żyć w zgodzie z naturą. Bezpieczne i skuteczne preparaty dostępne w ofercie sklepu internetowego ekomaluch.pl nadają się zarówno do prania w pralce automatycznej, jak i do prania ręcznego. Wszystko to z uwagi na ich starannie dopracowany skład oraz opatentowaną technologię. Bio-D, Ecozone, Ulrich-NaturlichSodasan i wiele innych marek, które znajdują się w tej kategorii zamienią zwykłe pranie we wspaniałą ekologiczną przygodę! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Ekologiczny płyn do prania i jego zalety

Mimo że często o tym zapominamy, to środki do prania oddziaływają na naszą skórę, wpływając tym samym na stan naszego organizmu. Z uwagi na ten fakt warto przeanalizować, czy preparat w którym pierzemy, jest odpowiedni (szczególnie dla małego dziecka, którego skóra jest jeszcze bardzo delikatna). Płyn do prania ekologiczny ma znaczną przewagę nad swoim chemicznym odpowiednikiem. Do najważniejszych zalet płynu ekologicznego zaliczamy:

· uniwersalność – możemy w nim prać tkaniny różnego rodzaju,

· hipoalergiczność – odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze oraz tych ze skłonnością do alergii,

· brak składników petrochemicznych, fosforanów, syntetycznych substancji zapachowych, konserwantów,

· szybko ulega biodegradacji,

· opakowanie takiego płynu najczęściej nadaje się do recyklingu.

Ekologiczny płyn do prania – idealne rozwiązanie dla skóry najmłodszych

Skóra dziecka jest bardzo delikatna, dlatego też wymaga odpowiedniego traktowania. Płyn do prania ekologiczny to skuteczne i bezpieczne rozwiązanie dla pieluszek pociechy oraz niejednokrotnie poplamionych jedzeniem ubranek. Przekonaj się sama i sięgnij po jeden ze środków od marki Winni’s, Tri-Bio, czy też Ulrich-Naturlich! Zadowolenie i… spokój o zdrowie malucha gwarantowane! Serdecznie zapraszamy!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel