Darmowa dostawa od 150,00 zł

Pieluchomajtki jednorazowe dla dzieci

( ilość produktów: 17 )

Podaruj swojemu dziecku poczucie swobody dzięki ekologicznym pieluchomajtkom wykonanym w trosce o delikatną skórę najmłodszych. Aby nauka kontrolowania swoich potrzeb fizjologicznych nie kojarzyła się dzieciom z trudnym doświadczeniem, warto postawić na wysokiej jakości materiały pieluchomajtek, które oferują renomowani producenci środków higienicznych dla dzieci: Muumi Baby czy BEAMING BABY.

Ekologiczne pieluchomajtki wprost ze Skandynawii

Pieluchomajtki Muumi to odpowiedź na potrzeby rodziców, którym chociaż bliskie są idee związane z proekologicznym podejściem do codziennych czynności i nawyków, tak brakuje im nieco czasu i cierpliwości do dokładnego ich przestrzegania. Nie da się ukryć, że dla wielu osób wielorazowe pieluszki kojarzą się z pewnego rodzaju wyzwaniem i czują się zniechęceni do jego praktykowania. W tej sytuacji rozwiązaniem mogą być te jednorazowe, ale wyprodukowane w zgodzie z potrzebami natury pieluchomajtki skandynawskiej marki Mummi. Chłonność pieluchomajtek zapewniają ściągacze i wysokiej jakości materiały, pozbawione chemicznych substancji, mogących prowadzić do podrażnień skóry i uczuleń. Do ich produkcji nie zostały użyte formaldehydy, ftalany i substancje zapachowe. Ich zaletą jest to, że dostosowują się do kształtu ciała maluszka, a przy tym są przewiewne. Produkty te występują w różnych rozmiarach, aby można je było jak najlepiej dostosować do ciała swojej pociechy. O ich wysokiej jakości świadczą otrzymane certyfikaty: Fińskiej Federacji ds. Astmy i Alergii oraz Nordic Swan.

Ekologiczne pieluchomajtki w sklepie EkoMaluch

W naszym asortymencie dostępne są produkty dla najmłodszych pozbawione chemicznych, mogących prowadzić do podrażnień skóry substancji. Znajdziesz u nas pieluszki firmy Baby Beaming, które są wolne od GM, a do ich warstwy chłonnej użyto bawełny i kukurydzy zamiast plastiku. Czynniki te prowadzą do tego, że nie narażasz dziecka do kontaktu ze szkodliwymi polikrynalami. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem pieluszek ekologicznych, który jest dostępny w naszym sklepie.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel