Darmowa dostawa od 150,00 zł

Zabawki do ogrodu

( ilość produktów: 46 )

Zabawy na świeżym powietrzu to dla dziecka najatrakcyjniejsza forma spędzania wolnego czasu. Wraz ze wzrostem temperatury za oknem, wzrastają również możliwości organizacyjne takich zabaw. Wspólne poranki czy też popołudnia w ogrodzie to przyjemność zarówno dla rodzica, jak i dla dziecka. Delikatny wietrzyk, ciepłe promienie słoneczne i świeże powietrze – to jest to, czego nam wszystkim brakuje jesienią i zimą.

 

Akcesoria dla małego budowniczego

 

Znudzeni dotychczasowymi zabawami domowymi, powtarzającą się scenerią i ich formą, dzieci są spragnione wrażeń. Zabawa w piaskownicy znajdującej się w ogrodzie to odmiana, która wywoła uśmiech na niejednej dziecięcej buzi. Aby maksymalnie umilić ten czas maluchowi, należy oczywiście zadbać o odpowiednie akcesoria – niezbędne małemu budowniczemu do tworzenia wspaniałych zamków i fortec z piasku. Kolorowe wiaderka, bajeczne foremki oraz plastikowe ciężarówki dają wiele ciekawych możliwości, które zapewnią Wam świetną zabawę!

 

Aktywny maluch

 

Zabawy w ogrodzie to też świetna okazja, aby zaszczepić w maluchu miłość do aktywności ruchowej. Aby nieco urozmaicić to zajęcie, warto postawić na akcesoria, które zachęcą i zmotywują malca do działania. W tym przypadku pomocne mogą się okazać podkowy do rzucania, które będą nie tylko znakomitą atrakcją, ale również pomogą w usprawnieniu motoryki dziecka. Aktywna zabawa? Maluch będzie wniebowzięty!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel