Darmowa dostawa od 150,00 zł

Zabawki drewniane dla niemowląt

( ilość produktów: 28 )

O zaletach drewnianych zabawek dla niemowląt nie trzeba nikogo przekonywać - są nie tylko niezwykle estetyczne, ale i trwałe, dzięki czemu mogą bez większego uszczerbku wędrować między rodzeństwem przez wiele lat. Ich niewątpliwy urok sprawia także, że są chętnie wybierane w charakterze prezentu dla świeżo upieczonych rodziców.  

Wybór ekologicznych drewnianych zabawek dla niemowląt w Ekomaluch.pl

  Zachęcamy do zapoznania się z pięknie wykonanymi zabawkami dla najmłodszych od marki Plan Toys. Na czym polega ich wyjątkowość? Na pewno na nacisku na to, aby produkty zachowywały wyśrubowane standardy dotyczące bezpieczeństwa. Śmiało można powiedzieć, że marka jest pionierem w swojej branży, ponieważ jako jedna z pierwszych do tworzenia swoich zabawek zaczęła wykorzystywać drewno kauczukowe, które słynie z dużej odporności na uszkodzenia oraz na drobnoustroje. Dostępne w naszym katalogu drewniane grzechotki i gryzaczki cechują się również tym, że doskonale wspierają rozwój maluszka. Kolorowe zabawki przyciągają wzrok malca, a ich kształty wzbudzają w nim ciekawość i rozwijają zdolności manualne. Możesz bez żadnych obaw pozwolić swojemu szkrabowi do woli bawić się dostępnymi w tej kategorii zabawkami! Obracając je w małej rączce, nabędzie umiejętność kontrolowania różnych ruchów swojego ciała oraz pozna właściwości otaczających go przedmiotów.  

Na czym polega ich sekret?

  Nie będzie odkryciem stwierdzenie, że niejednokrotnie siła tkwi w prostocie, ale tak jest właśnie w przypadku tych zabawek. Dzieciom spodoba się ich inna niż w przypadku plastikowych zabawek faktura oraz intensywność kolorów, a rodzicom ich ponadczasowy charakter. W końcu ten rodzaj zabawek jest znany każdemu pokoleniu!     Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą drewnianych zabawek dla nieco starszych dzieci, która jest dostępna w naszym katalogu online.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel