Darmowa dostawa od 150,00 zł

Ekologiczne płyny do mycia naczyń, środki do kuchni

( ilość produktów: 37 )

Osobom ceniącym sobie dokładną czystość, świeży zapach, naturalną woń oraz brak chemicznych pozostałości po sprzątaniu, polecamy ekologiczne środki do kuchni w niniejszej kategorii. Środki przeznaczone do dokładnego czyszczenia półek, blatu oraz podłogi pomogą Ci pozbyć się wszelkich nieczystości oraz chemicznych substancji. W ofercie sklepu ekomaluch.pl znajduje się również ekologiczny płyn do mycia naczyń. Każdy z tych produktów jest korzystny dla środowiska, ponieważ został stworzony w myśl idei hipoalergicznych i ekologicznych alternatyw.

Ekologiczne środki do czyszczenia i ich zalety

Ekologiczne środki do kuchni składają się ze związków roślinnych powierzchniowo czynnych, naturalnych esencji z właściwościami pielęgnacyjnymi oraz olejków eterycznych, dzięki którym ich użycie jest nie tylko przyjazne dla środowiska, ale i przyjemne. Produkty te nie posiadają fosforu, enzymów, chloru, środków zapachowych oraz składników modyfikowanych genetycznie. Dzięki swoim właściwościom ekologiczne środki do kuchni ulegają całkowitej biodegradacji. Dokładnie czyszczą, nie pozostawiając po sobie chemicznych dodatków. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z kategorią, w której można znaleźć m.in. propozycje marek takich jak, EkoMama, Sodasan czy BioLane.

Ekologiczny płyn do mycia naczyń

Klientom dbającym o środowisko i szukającym naturalnych produktów polecamy ekologiczny płyn do naczyń. Środek ten nie zawiera niebiologicznych składników, organizmów zmodyfikowanych genetycznie, fosforu, sztucznych barwników oraz wszelkich nienaturalnych substancji szkodliwych dla naszego zdrowia i środowiska. Płyn do mycia naczyń ekologiczny jest bowiem tworzony w myśl idei hipoalergicznych produktów. Ekologiczny płyn do mycia naczyń jest bardzo wydajny, delikatny dla dłoni i ulega całkowitej biodegradacji. Składa się on przede wszystkim z naturalnych substancji roślinnych. Dokładnie czyści naczynia nie pozostawiając na nich chemicznych składników, a także nie niszczy dłoni i paznokci. Ekologiczny płyn do naczyń dostępny w tej kategorii posiada certyfikaty ekologiczne, co podkreśla jego wyjątkowość, jak również i jakość. W bogatej ofercie sklepu internetowego ekomaluch.pl znajdują się między innymi propozycje marek takich jak: Atttitude, Earth Friendly Products czy Ecozone. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z kategorią i wybrania czegoś dla siebie! Obiecujemy, że codzienna czynność, jaką jest zmywanie naczyń, stanie się bezpieczniejsza i przyjemniejsza, a w dodatku przyjazna dla środowiska naturalnego

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel