Darmowa dostawa od 150,00 zł

Attitude - naturalne kosmetyki dla dzieci i produkty do sprzątania

( ilość produktów: 50 )

Attitude to kanadyjska marka zbudowana na innowacji. Misją firmy jest dostarczanie konsumentom bardzo wysokiej jakości produktów ze szczególną troską o nasze zdrowie i środowisko. W ofercie firmy ATTITUDE dostępnych jest mnóstwo produktów, a mianowicie odświeżacz do tkanin ATTITUDE, środek do usuwania plam ATTITUDE, ekologiczne pieluszki jednorazowe i wiele innych.Każdy z oferowanych produktów posiada najbardziej restrykcyjny certyfikat ekologiczny w Ameryce Północnej, a mianowicie EcoLogo. Certyfikat EcoLogo uważany jest za Złoty Standard, co daje klientom pewność, że wybrany przez nich produkt jest godny zaufania.

ATTITUDE – marka oparta na innowacji i nieograniczonej wyobraźni

Podobnie jak większość rzeczy w przyrodzie, marka ATTITUDE narodziła się wiosną. Początki firmy przypadają na 2005 rok, a jej założycielami są Jean-Francois Bernier oraz Benoit Lord. Zainspirowani własnymi przeżyciami oraz doświadczeniami rodziny dostrzegli ogromny potencjał w domowych produktach, które składają się wyłącznie z naturalnych składników. Wierząc w tę ideę, Jean-Francois Bernier oraz Benoit Lord postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i założyć własną firmę. Trwa to do dziś. Marka ATTITUDE to własność prywatna, dzięki czemu jest ona zorientowana przede wszystkim na rodzinę oraz troskę o środowisko. W 2006 roku do założycieli ATTITUDE dołączył Hans Drouin, który ukończył wówczas Ph. D w inżynierii biochemicznej. Od tamtej pory Jean-Francois Bernier oraz Hans Drouin rozpoczęli badania nad naturalnymi składnikami, co pozwoliło im stworzyć oryginalne i unikalne formuły.

Środki czystości ATTITUDE

Jesienią 2006 roku marka ATTITUDE wprowadziła na rynek osiem środków czystości. W ofercie sklepu ekomaluch.pl dostępne są m. in. odświeżacz do tkanin ATTITUDE, środek do czyszczenia kuwety ATTITUDE, środek do usuwania plam ATTITUDE oraz wiele innych skutecznych, a  zarazem przyjaznych dla środowiska preparatów.

Najważniejsze cechy środków czystości ATTITUDE:

 • Wysoka skuteczność
 • Certyfikat EcoLogo
 • Neutralne CO2
 • Przyjazne dla środowiska
 • Odpowiednie dla Vegan
 • Biodegradowalne, naturalne, nietoksyczne
 • wolne od parabenów, SLS i SLES
 • nie zawierają sztucznych zapachów i barwników
 • bez pochodnych ropy naftowej
 • hypoalergiczne
 • nie zawierają enzymów
 • Niepowtarzalny design opakowań  

ATTITUDE to ekologiczna alternatywa dla popularnych, konwencjonalnych środków czystości. Mottem firmy jest „Żyj i konsumuj odpowiedzialnie. Od Twoich dzisiejszych wyborów zależy nasza przyszłość”. Produkty ATTITUDE zdobyły uznanie klientów na całym świecie. Wypróbuj i Ty!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel