Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Laktatory

( ilość produktów: 1 )

 

Laktatory dostępne na Ekomaluch.pl to urządzenia wspomagające karmienie piersią, które są nieocenionym wsparciem dla matek w okresie laktacji. Oferujemy szeroką gamę laktatorów, od ręcznych po elektryczne, które są zaprojektowane z myślą o potrzebach nowoczesnych matek, ułatwiając im efektywne odciąganie mleka w komfortowych warunkach.

Karmienie piersią to naturalny proces, który niesie ze sobą wiele korzyści zarówno dla matki, jak i dla dziecka, w tym wzmocnienie więzi emocjonalnej, dostarczenie dziecku najlepszej formy odżywiania i naturalnej ochrony immunologicznej. Laktatory pomagają matkom w sytuacjach, gdy karmienie bezpośrednio z piersi nie jest możliwe lub gdy potrzebna jest pomoc w stymulacji produkcji mleka.

Urządzenia te są zaprojektowane tak, aby naśladować naturalny rytm ssania dziecka, co jest kluczowe dla efektywności i komfortu odciągania. Ręczne laktatory są proste w obsłudze i nie wymagają źródła zasilania, co czyni je doskonałym wyborem dla matek, które cenią sobie mobilność. Elektryczne laktatory oferują natomiast wyższy poziom regulacji i automatyzacji procesu, co jest idealne dla mam potrzebujących częstego i regularnego odciągania mleka.

Na Ekomaluch.pl znajdą Państwo laktatory wyposażone w miękkie, silikonowe nakładki, które zapewniają komfort i delikatność w kontakcie ze skórą, a także różne poziomy regulacji siły ssania, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdują się akcesoria do laktatorów, takie jak butelki do przechowywania pokarmu, specjalne torby do transportu czy wkładki chłonne, które uzupełniają system wspierający karmienie piersią.

Dbamy o to, by nasze produkty były nie tylko funkcjonalne, ale i bezpieczne, wykonane z materiałów wolnych od BPA i innych szkodliwych substancji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą laktatorów i akcesoriów laktacyjnych, które pomogą Państwu w zapewnieniu najlepszej opieki nad rozwijającym się maluszkiem.

Laktatory

Laktatory manualne to dyskretny i bezpieczny sposób na odciągnięcie naturalnego pokarmu. Dzięki niemu mama z łatwością może zgromadzić zapas własnego, naturalnego pokarmu na później. Dzięki czemu maluszek może zostać nakarmiony najlepszym rodzajem pokarmu, nawet jak mama nie jest w tej chwili w pobliżu.

Laktatory do ręcznego odciągania pokarmu pomogą także mamom z natężoną tkliwością piersi. Dostępne w naszym sklepie akcesoria do laktatorów to przede wszystkim woreczki do przechowywania pokarmu. W pełni sterylne, bezpieczne przeznaczone do kontaktu z żywnością. Woreczki na pokarm można także użyć jako woreczki do mrożenia mleka matki. Na pewno przyda się płyn do czyszczenia laktatorów, w celu zachowania pełnej czystości.

pixel