Darmowa dostawa od 150,00 zł

Ekologiczne środki do dezynfekcji rąk, powierzchni i zabawek

( ilość produktów: 12 )

Środki do dezynfekcji rąk, powierzchni i zabawek  

Dezynfekcja rąk czy powierzchni w przestrzeni domowej powinna być tak naprawdę praktykowana na co dzień nawet jeśli nie ma żadnego zagrożenia epidemicznego. Sumienna higiena to tak naprawdę dbanie o zdrowie własne i innych oraz ochrona przed drobnoustrojami. Jest szczególnie istotne w przypadku małych dzieci, które jeszcze nie mają w pełni wykształcony układ odpornościowy.  

Środki do dezynfekcji zabawek

Jeśli potrzebne są Ci bezpieczne środki do dezynfekowania zabawek i środki do odkażania powierzchni znajdujących się wokół Twojego dziecko producent Bentley Organic oferuje specjalny spray do dezynfekcji zabawek i powierzchni. Ogromnym atutem tego środka jest, że nie wymaga od spłukiwania, bo jest w pełni bezpieczny. Ten nagrodzony wieloma nagrodami produkt zapewni Ci skuteczną i jednocześnie bezpieczną dezynfekcję. Formuła nie jest szkodliwa dla wrażliwej skóry maluszka. Dostępny w wersji mini może bez problemu zabrany wszędzie, gdzie go potrzebujesz. Producent oferuje także dla dzieci specjalną piankę do mycia i dezynfekcji dłoni.   Innym producentem oferującym ekologiczne środki do dezynfekcji dla dzieci jest Pierapoli Baby Anthylis. Dostępny jest oczywiście produkt do czyszczenia i dezynfekcji w postaci sprayu oraz środek do mycia butelek, smoczków, gumowych zabawek. Oba w pełni skuteczne i przede wszystkim bezpieczne.  

Środki do dezynfekcji dla dzieci

Oczywistym jest, że środki do dezynfekcji dla dzieci nie „wyczyszczą” nam całego domu! Posiadamy także antybakteryjne pianki do mycia dłoni i nawilżający żel antybakteryjny do rąk marki Bentley Organic. Bio D posiada specjalne środki do mycia i dezynfekcji różnych powierzchni oraz oferuje także antybakteryjne mydło do rąk. Yope jak zawsze ma też coś do zaoferowania w tej kategorii w ciekawym zapachu.

Płyn do mycia warzyw i owoców

Ciekawymi produktami są produkty do mycia warzyw i owoców, na przykład marki Only Bio, które skutecznie i bezpiecznie umyją nasze produkty spożywcze.   Jack N’ Jill proponuje także bardzo ciekawe rozwiązanie na żel do dezynfekcji rąk na drogę- jedno opakowanie silikonowe, które możesz bez problemu zaczepić do wózka, torebki czy plecaka i drugie opakowanie uzupełniające.

Bez obawy, takie środki do dezynfekcji dla dzieci mogą także stosować dorośli.   W naszym sklepie bez problemu zaopatrzysz się w płyn do czyszczenia powierzchni dla dzieci, żel antybakteryjny czy inne środki dezynfekujące. Wszystkie ekologiczne, jak najbardziej skuteczne i w pełni bezpieczne.  

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel