Darmowa dostawa od 150,00 zł

Podpaski wielorazowe

( ilość produktów: 79 )

Hasło „podpaski wielorazowe” kiedy słyszy się je po raz pierwszy może rzeczywiście nie brzmieć tak „higienicznie”, co jest oczywiście bardzo mylnym pierwszym wrażeniem. Obecna technologia produkcyjna  i wysokiej jakości materiały zapewniają wysoką skuteczność w działaniu i użytkowaniu podpasek wielokrotnego użytku.

Podpaski wielorazowe

W połączeniu z odpowiednim i sumiennym dbaniem o te podpaski, może się okazać że nie będziesz chciała już nigdy wrócić do tych jednorazowych! Dostępne w naszym sklepie podpaski wielokrotnego użytku są przede wszystkim wykonane z naturalnych i wysokich jakościowo materiałów. Nasze ekologiczne podpaski wielorazowe dostępne są w różnych rozmiarach, wersjach na dzień i na noc do wyboru masz wiele wzorów i rodzajów materiału. Nie trudno zauważyć, że dostępne w naszym sklepie niektóre podpaski ekologiczne o dużej chłonności są produkcji producentów, którzy zajmują się także wielorazowymi pieluchami. Cóż w obu przypadkach chodzi o chłonność, wygodę, wygląd i ekologiczny charakter więc technologie produkcyjne są bardzo podobne.  

Czy to aby na pewno działa?

Tak! Wbrew pozorom te naturalne podpaski nie są wykonywane z jakiś ścinków czy resztek materiałów „tak przy okazji”. Projekty tych podpasek są przemyślane tak żeby zapewniały jak największy komfort, dyskretność, skuteczność i przyjemność użytkowania.   Podpaski wielorazowe Soft Moon Ten polski producent podpasek wielorazowych oferuje polskiej produkcji podpaski ekologiczne o dużej chłonności. Zastosowany w nich specjalny materiał PUL zapewnia nieprzemakalność podpasek a naturalne polskie i włoskie tkaniny dają uczucie wygody i delikatności podczas użytkowania. Te podpaski charakteryzują się dobrą termowentylacją   i absorpcją. Dostępne w wersji na dzień w wielu rozmiarach i na noc. Charakterystyczne, autorskie i oryginalne wzory i nazwy dadzą Ci w końcu poczucie, że podczas miesiączki ktoś w końcu o Ciebie zadbał jak trzeba. Podpaski wielorazowe Kokosi Te naturalne podpaski bambusowe zawierają warstwę nieprzemakalnego oddychającego materiału PUL na całej powierzchni. Wszyty wkład bambusa zapewnia wysoką chłonność dodatkowo producent oferuje do wyboru podpaski z warstwą zewnętrzną typu coolmax czy na przykład welur. Łatwe do doprania w kilku rozmiarach i wzorach. Podpaski wielorazowe T-Tomi Podpaski od Tomi zostały uszyte z nieprzemakalnej warstwy PUL (od majtek), z miękkiego weluru od ciała, a w środku jako warstwę chłonną mają mięsistą, wysoce chłonną frotę bambusową. Podpaskę łatwo mocujemy do majtek dzięki napom. Wielorazowe wkładki i podpaski są stworzone w duchu zero waste tak, by ograniczyć ilość generowanych śmieci oraz zaoszczędzić.   Jeśli zainteresowała Cię opcja stosowania wielorazowych podpasek koniecznie zapoznaj się z naszym wpisem na blogu, który kompleksowo wyjaśni i nakieruje jak „obchodzić się” z tymi podpaskami. Wybierz swoje ulubione podpaski wielorazowe na noc i na dzień, skompletuj już teraz swój niezawodny zestaw podpasek wielorazowych. Na co się zdecydujesz? Podpaski wielorazowe Pupus czy może Soft Moon? Welur czy coolmax? Różowe czy niebieskie? Link do wpisu https://www.ekomaluch.pl/Podpaski-wielorazowe-od-A-do-Z-praktyczny-przewodnik-blog-zul-1614167396.html

 

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel