Darmowa dostawa od 150,00 zł

Wkładki laktacyjne

( ilość produktów: 59 )

Niezwykle subtelne, chłonne, zapewniające komfort i dyskrecję - takie właśnie są wkładki laktacyjne, które dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami od renomowanych i cieszących się popularnością wśród mam marek, które wychodząc naprzeciw kobiet karmiących, mają na uwadze również proekologiczne rozwiązania, co widać w misji i ich poczynaniach!  

Wkładki laktacyjne - niezbędny element w wyposażeniu przyszłej mamy

  Jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą lub dopiero spodziewasz się przyjścia na świat maleństwa, musisz być świadoma tego, że jeszcze przed poczęciem, z piersi może wydobywać się pokarm. Skutkuje to tym, że na odzieży powstają nieestetyczne plamy. Podobnie sprawa się ma, gdy dziecko już jest na świecie - karmienie wtedy zazwyczaj rusza pełną parą, a Ty możesz zacząć borykać się z niekontrolowanym wypływaniem mleka z biustu. W tej sytuacji z pomocą przychodzą wkładki laktacyjne, których dyskretny kształt sprawi, że nie będziesz musiała myśleć o tym dyskomforcie. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości wkładki laktacyjne, które są delikatne dla skóry dzięki dobrej jakości materiałom, a przy tym nie szkodzą środowisku. Przykładem są produkty od takich producentów jak: Soft Moon czy Pupus.  

Zalety wielorazowych wkładek laktacyjnych

  Do korzyści wynikających z wyboru wielorazowych wkładek laktacyjnych należy bez wątpienia to, że służą przez dłuższy czas i są przy tym proste w utrzymaniu w czystości. Często można je prać po prostu z innymi częściami garderoby, jednak zanim to zrobisz, koniecznie zapoznaj się z informacjami podanymi przez konkretnego producenta na etykiecie. Oprócz tego dla wielu mam ważny jest także aspekt ekonomiczny, ponieważ w dłuższej perspektywie jest to inwestycja, która się po prostu zwraca. Na koniec warto dodać, że wielorazowe sztuki zostały opracowane z myślą o potrzebach nie tylko mam, ale i środowiska. Jeśli więc bliskie są Ci proekologiczne rozwiązania, koniecznie zapoznaj się z wielorazowymi produktami higienicznymi, które dostępne są w naszym sklepie internetowym!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel