Darmowa dostawa od 150,00 zł

Zabawki edukacyjne

( ilość produktów: 515 )

Zabawki edukacyjne dla dzieci

Z myślą o wszystkich naszych milusińskich przy wyborze zabawek oferowanych w tej kategorii dokonano surowej wstępnej selekcji, by móc zaofiarować przede wszystkim mądre zabawki edukacyjne, stymulujące psychofizyczny rozwój dzieci. Nie od dziś wiadomo, że uczymy się najlepiej i najszybciej, gdy nauka jest połączona z zabawą i mamy możliwość wykazania własnej inicjatywy. Samozadowolenie płynące z w ten sposób z osiągniętych efektów jest najlepszą motywacją do nauki, u maluchów, jak i uczniów.

Zabawka edukacyjna dla dzieci

W ofercie są dla każdego przedziału wiekowego odpowiednie zabawki: począwszy od najukochańszej wańki-wstańki uczącej tych najmniejszych zmysłu równowagi - wyprodukowanej przez Sopie de Vulli, aż po multimedialne zabawki dla wybierających się do szkoły firmy Canca. Obok zabawek renomowanych firm zagranicznych z całego świata jak B. Toys, Goki, Melissa&Dough, nie brakuje również produktów firm rodzimych, myślących nowatorsko o zabawkach dziecięcych, jak np. Mom's Care. Ważnym kryterium wyboru zabawek były również aspekty ekologiczne, które zadecydowały o wyborze zabawek znanych firm Plan Toys czy Rubens Barn.

Zabawki dla przedszolaków

Dostępne u nas zabawki edukacyjne pozwolą Twojemu maluszkowi na poznanie świata i praw nim rządzących, a przy tym będzie się wyśmienicie bawić! Produkty są podzielone w zależności od wieku dziecka tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na jego możliwości. W asortymencie znajdziesz więc zarówno takie, które uczą logicznego myślenia i rozwijają zdolności motoryczne, jak i takie, które pozwolą pociesze nauczyć się języka obcego.

Zabawki interaktywne dla niemowlaka

Rodzicom niemowląt polecamy ekologiczne przytulanki, które pomagają maleństwu w nauce chwytania oraz stanowią wsparcie w trudnym czasie ząbkowania, ponieważ działają uspokajająco. Pięknie wykonane maskotki świetnie sprawdzą się także w charakterze prezentu.

Zabawki progresywne

Starsze dzieci będą mogły miło spędzić czas z rówieśnikami w domu lub ogrodzie przy grze zręcznościowej, rozwijającej koordynację ruchową. W dziecięcym pokoiku koniecznie muszą znaleźć się również różnego rodzaju układanki i puzzle, które wspierają zabawę wymagającą skupienia. W tej kategorii znajdziesz również kolorowe instrumenty muzyczne, na przykład pianino czy tamburyn, ponieważ wiemy, że muzyka doskonale wspiera rozwój dzieci, a przy tym gra na instrumentach jest doskonałą zabawą! Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą zabawek rozbudzających kreatywność dzieci.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel