Darmowa dostawa od 150,00 zł

Pupus

( ilość produktów: 141 )

PUPUS to profesjonalna firma z pasją, która oferuje pieluszki wielorazowe, a także wszystko to, co do pieluszkowania i odpieluszkowania przydatne. Sam pomysł na działalność firmy zrodził się z matczynej miłości oraz troski względem własnego dziecka. Jak się okazało - poszukiwania jak najzdrowszych i najbezpieczniejszych rozwiązań dla maluchów okazały się strzałem w dziesiątkę. W ten oto sposób powstała marka PUPS, a wraz z nią szereg znakomitych produktów, które cieszą się sympatią wszystkich rodziców.

Fenomen polskiej marki

Firma PUPUS powstała w 2011 roku, a jej główną inspiracją był mały Grześ, który przyszedł wtedy na świat. W ofercie marki dostępne są: pieluszki typu kieszonka, maty do przewijania oraz szereg innych produktów o ciekawej szacie graficznej i praktycznym zastosowaniu. Marka PUPUS powstała przede wszystkim z myślą o zdrowiu, komforcie i bezpieczeństwie małych dzieci, choć w ofercie nie brakuje również akcesoriów, które mają wesprzeć codzienne obowiązki każdego rodzica. Sztandarowym produktem firmy są pieluszki wielorazowe, które charakteryzują się tkaninami najwyższej jakości oraz starannością wykonania. Pupuski są projektowane i szyte z ogromną precyzją, a właściciele firmy nieustannie poszerzają ofertę o akcesoria, które zachwycają dzieci i dorosłych.

Bliżej natury

Tworzeniu każdego produktu marki PUPUS przyświeca idea życia w zgodzie z naturą. Zasadniczo, firma PUPUS powstała z dwóch powodów – jednym z nich był wspomniany wcześniej mały Grześ, a drugim – potrzeby wszystkich rodziców. PUPUS jest odpowiedzią na oczekiwania każdej mamy i każdego taty – rodziców, którzy pragnią wychowywać swoje dziecko w zgodzie ze środowiskiem, przy jednoczesnej pewności, że dostarczają swojemu maleństwu wszystko to, co najlepsze.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel