Darmowa dostawa od 150,00 zł

Gry logiczne dla dzieci

( ilość produktów: 29 )

Długa lista zalet gier logicznych dla dzieci powinna przekonać każdego rodzica do ich zakupu. Takie gry to nie tylko świetny sposób na spędzenie rodzinnego popołudnia, ale również nauka przez zabawę. Gry logiczne rozwijają pamięć dziecka, ćwiczą jego koncentrację i zdolności poznawcze. W naszym sklepie internetowym znajdziesz propozycje zabaw zarówno dla starszych, jak i młodszych pociech. Mamy klasyczne szachy i nowoczesne układanki. Do wyboru, do koloru!  

Najlepsi producenci

Ekomaluch współpracuje z najlepszymi producentami gier logicznych, którzy zwracają uwagę nie tylko na wygląd swoich produktów, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo ich użytkowania. Do liderów na rynku gier i zabaw dla dzieci należą firmy takie jak: Djeco, Goki, CzuCzu, Moulin Roty i Plan Toys. Wielu z nich dba także o to, by zabawki wykonane były z najlepszej jakości ekologicznych materiałów - trwałych i przyjaznych środowisku naturalnemu. Potwierdzają to stosowane normy i certyfikaty.  

Klasyczne gry logiczne

Jedną z najpopularniejszych gier logicznych, znaną na całym świecie, są oczywiście szachy. W naszym sklepie znajdziesz drewniane szachy dla dzieci od firmy Goki. Starszym dzieciom zapewne spodoba się również gra logiczna Mastermind, która polega na odgadnięciu ukrytego przez przeciwnika kodu. Z kolei dla młodszych pociech możesz zamówić zestaw od Moulin Roty, który obejmuje klasyczne gry logiczne, takie jak labirynt, kółko i krzyżyk i znajdź różnicę. Całość jest bardzo poręczna i lekka, więc sprawdzi się idealnie również w podróży.  

Oryginalne gry logiczne

Oryginalne układanki i gry magnetyczne - to również znajdziesz w naszym sklepie. Przykładem jest zabawa w “Zgadnij kto to”, która polega na odgadywaniu tajemniczej postaci drugiego gracza. Przeciwnik może odpowiadać tylko “tak” lub “nie”. Takie zabawy świetnie stymulują koncentrację i umysł analityczny. Daj się wciągnąć i poznaj naszą wyjątkową ofertę gier i zabaw logicznych, które przypadną do gustu również Tobie!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel