Darmowa dostawa od 150,00 zł

Dodatki antybakteryjne

( ilość produktów: 5 )

Odpowiednie środki antybakteryjne do prania to must have przy korzystaniu z produktów wielorazowych (np.: pieluszek, podpasek), ale też bardzo przydatny dodatek do prania ręczników, pościeli czy strojów kąpielowych. Środki te mają skuteczne działanie przeciwbakteryjne, bakteriobójcze i odświeżające.

Dostępne w naszym sklepie ekologiczne środki antybakteryjne do prania pieluch to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności działania. Niezawodny Nappy Fresh marki BioD w swoim składzie nie posiada mydeł czy olei, przez co nie “zapycha” włókien pieluszek- nie zostaje zmniejszona chłonność. Inny produkt tej marki Odplamiacz ekologiczny Laundry Bleach to połączenie działania odkażającego i antybakteryjnego z działaniem odplamiającym. Opakowania tych antybakteryjnych środków są łatwe w segregacji. Dezynfekujące dodatki do prania marki Bambino Mio czy Baby Anthyllis to bezpieczne, skuteczne i sprawdzone produkty. Spełniają swoje funkcje już w 30-40 stopniach, dodatkowo opakowania tych środków w pełni podlegają recyklingowi.
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel