Darmowa dostawa od 150,00 zł

Drewniane instrumenty muzyczne

( ilość produktów: 33 )

„Pa-nie Ja-nie! Pa-nie Ja-nie! Ra-no wstań! Ra-no wstań!” – tę piosenkę pamięta zapewne każdy z nas, a jej melodia przypomina się już po pierwszych słowach tego tekstu. Piosenkę dla dzieci „Panie Janie” można bowiem nie tylko śpiewać, ale również wygrywać na różne sposoby! Kto z nas nie próbował swych sił na cymbałkach? To dopiero była zabawa! W tym przypadku, pora na zmiany! Teraz najmłodsi przejmują pałeczkę! A może tamburyn?

Zwariowane melodie

Drewniane instrumenty muzyczne dla dzieci to idealne rozwiązanie dla najmłodszych, które stanowi ciekawą formę zabawy, a jednocześnie nauki. Rozwój muzyczny najmłodszych jest niezwykle ważny - szczególnie w początkowym procesie ich dorastania. Gra na wszelkiego rodzaju instrumentach i wygrywane brzmienia wpływają bowiem na zdolności manualne dziecka, jego zdolności logicznego myślenia oraz wspomagają wyobraźnię. Kraina dźwięków i melodii od zawsze fascynowała najmłodszych, dlatego już od najwcześniejszych lat życia dziecka, warto krzewić tę miłość do sztuki. Jak? Oferując im drewniany sprzęt muzyczny dla dzieci!

W krainie dziecięcych dźwięków

Sens słów „muzyka łagodzi obyczaje” jest bardzo złożony. Skupiając się jednak na dzieciach i ich potrzebach rozwojowych, można to rozwinąć do przekonania, że działa ona kojąco, uspokaja, a przede wszystkim pozwala wyrazić swoje własne myśli i uczucia. Rozwijanie artystycznych zdolności dziecka to bardzo kreatywne zajęcie, które sprawia maluchom niesamowitą przyjemność. W kategorii tej znajdują się zarówno drewniane zabawki muzyczne dla dzieci od marki Plan Toys®, jak i fantastyczne sprzęty wielofunkcyjne od marki B.Toys, które bez trudu wprowadzą najmłodszych w ten melodyjny i piękny świat muzyczny. Niezależnie od tego czy będzie to bęben, banjo, perkusja, czy też ksylofon, Twoja pociecha będzie zachwycona! Zamień swój salon w scenę muzyczną i wspólnie z maluchem zagrajcie prawdziwy koncert przed publicznością złożoną z domowników! Radości nie będzie końca!

Zobacz również:

Pieluchy tetrowe | Pieluchy wielorazowe | Pieluszki bambusowe | Pieluchy flanelowe | Ekologiczne środki czystości | Proszek do prania dla niemowląt | Nosidełko tula | Chusteczki nawilżane | Kosmetyki dla dzieci | Pieluchy na basen | Pieluszki muślinowe | Chusta do noszenia dziecka

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel