Ekologiczne proszki do prania

ilość znalezionych towarów: 12

 

Troska o środowisko naturalne to niezwykle ważne zadanie, którego podejmuje się coraz więcej osób. W ofercie naszego sklepu dostępne są ekologiczne proszki do prania z serii non-bio, które kierujemy do klientów poszukujących bezpiecznych produktów. Proszki do prania znajdujące się w tej kategorii są pozbawione niebiologicznych środków, w tym enzymów wywołujących alergię. Produkty te nie zawierają sztucznych wybielaczy, fosforu, sztucznych barwników, chemicznych kompozycji zapachowych oraz wszelkich substancji szkodliwych dla organizmu oraz środowiska. Proszki do prania non-bio nie kłócą się z ideą ekologicznych produktów, są hipoalergiczne i bazują jedynie na mydle roślinnym.

Ekologiczne proszki do prania dla Twojego domu

Ekologiczne proszki są przeznaczone zarówno do prania ręcznego, jak i do prania w pralce. Można je stosować do tkanin bawełnianych, konopnych, lnianych oraz mieszanych. Ogromną ich zaletą jest fakt, iż ulegają one szybkiej i całkowitej biodegradacji, dzięki czemu liczne z nich posiadają certyfikaty EcoGaranite i EcoControl. Ekologiczne proszki do prania, które zostały uhonorowane w ten sposób, są w szczególny sposób dedykowane dla klientów dbających o środowisko i zdrowie w swoim domu.

Twój wybór

Ekologiczne proszki do prania to skuteczne i bezpieczne produkty, na które warto postawić. Stworzone z myślą o wrażliwej skórze i alergikach pozwalają przywrócić ubraniom należytą czystość bez ryzyka jej zniszczenia lub wystąpienia podrażnień na skórze. Doskonałe do prania zarówno ubrań dla całej rodziny, jak i do pieluszek i ubranek dziecięcych. W swojej ofercie produktów do prania prezentujemy Państwu między innymi propozycje od marek takich jak Ecozone, Sodasan czy Attitude. Serdecznie zapraszamy!

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel