Chusta do noszenia dziecka

ilość znalezionych towarów: 37

Noszenie dzieci stało się coraz bardziej popularne. Współcześnie, rodzice coraz chętniej wybierają to rozwiązanie, gdyż jest przede wszystkim niezwykle wygodne oraz pozwala na wyjątkową bliskość z maluchem. Niewątpliwą zaletą chust jest także to, że dopasowują się do każdego rozmiaru - zarówno noszącego dziecko rodzica, jak i samego dziecka. Wbrew pozorom, zawiązanie chusty do noszenia wcale nie jest takie trudne. Pomagają w tym filmiki na youtube i dołączona płyta z instrukcjami.

Wyjątkowe chusty do noszenia dla dzieci

W chuście nosić można noworodki, a także większe maluchy. Chusty do noszenia wykonane są z mocnych, a jednocześnie miękkich materiałów, które zapewniając komfort i wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania i stabilność. Każda chusta do noszenia dziecka odznacza się również ciekawym wzornictwem. Stanowi zatem element stroju, z którego zadowolona będzie każda modna mama.

Oferta sklepu ekomaluch.pl

W naszej ofercie znajdziecie chusty do noszenia wykonane z elastycznego materiału, które polecamy w szczególności dla noworodków, aż do wagi 9 kg (czyli przez około pierwsze 9-12 miesięcy).  Wykonane z elastycznej bawełny, są delikatne w zetknięciu ze skórą maluszka. Chusta do noszenia posiada jedno wiązanie (oprócz wiązania do karmienia), którego łatwo się nauczyć. Dodatkową zaletą jest również to, że dziecko wkładamy już do zawiązanej chusty. Dla początkującej mamy, może się to okazać znacznie łatwiejsze niż wiązanie chusty razem z dzieckiem. Tak dzieje się w przypadku chust tkanych.

Chusty tkane polecamy dla starszych dzieci (od 6 miesiąca życia). Ich zaletą jest możliwość wykonania różnych wiązań oraz fakt, że lepiej rozkładają ciężar. W chustach tkanych możemy nosić dziecko również na plecach. W ten sposób maluch jest w stanie podziwiać świat razem z rodzicami.

Nosząc dziecko w chuście, najważniejszym jest, żeby ją odpowiednio dociągnąć. Do każdego modelu dołączona jest płyta CD, która pokazuje krok po kroku jak zawiązać chustę.

Modelem wartym uwagi jest również chusta kółkowa, która umożliwia szybkie przenoszenie dziecka, np. po wyjęciu z samochodu i przejściu do przedszkola. Bardzo szybko się ją zakłada i reguluje.

W ofercie sklepu ekomaluch.pl dostępne są chusty producentów takich jak LennyLamb, Tula, Polekont czy Hoppediz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel