LennyLamb

ilość znalezionych towarów: 68

LennyLamb to marka, która powstała z troski i miłości względem swojego własnego dziecka. O ile historia tej firmy wiąże się z pewną majową nocą w 2007 roku, to jej założyciele jeszcze długo borykali się z przeciwnościami losu, nim Lenny Lamb stanęło na nogi. Mimo to, za sprawą odwagi, determinacji i wytrwałości czterech osób powstała rozpoznawalna na całym świecie marka, która dziś zatrudnia 120 osób. LennyLamb – bo jej założyciele uwielbiają muzykę z płyty Lenny Valentino, a Lamb – bo owieczka kojarzy się miłością oraz ciepłem. I to ich urzekło.

Bliżej znaczy lepiej

Powodem, dla którego młodzi rodzice postanowili założyć działalność był mały chłopiec o imieniu Franciszek. Franciszek nie znosił wózka. Każda próba spaceru kończyła się przeraźliwym płaczem i kończyła się w jednym miejscu – na rękach młodej mamy. Skołowana i zmęczona kobieta zaczęła szukać rozwiązania tego problemu, dlatego dzisiaj LennyLamb oferuje: chusty oraz nosidełka ergonomiczne i wiele innych produktów, które budują więź i ułatwiają życie zarówno malucha, jak i rodzica. Noszenie dziecka to cudowny nawyk, który pozytywnie wpływa na relację rodzic - dziecko. Chusta daje poczucie bezpieczeństwa oraz bliskości. I choć jest to coś zupełnie naturalnego, doznania jakie się wiążą z tym rodzajem opieki, są wyjątkowe.

Prosto z Polski

Produkcja chust i nosidełek marki LennyLamb odbywa się w małej, rodzinnej, malowniczej miejscowości pod Piotrkowem Trybunalskim, a dokładniej – w Kłudzicach. Bezpieczeństwo każdego produktu jest potwierdzone wieloma atestami, a nad całym procesem produkcji czuwa szereg specjalistów. To dzięki nim, rodzice i dzieci mogą się dzisiaj cieszyć z pozytywnych aspektów, jakie niosą ze sobą chusty i nosidełka. LennyLamb – warto się dzielić miłością.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel