LennyLamb

ilość znalezionych towarów: 76

LennyLamb to polska marka dla dzieci, za którym stoją dwie pary rodziców zafascynowanych ideą chustonoszenia. Pierwszym produktem były chusty, które stworzyli na własne potrzeby, a widząc zainteresowanie rynku postanowili krzewić ideę rodzicielstwa bliskości, produkując i sprzedając swoje produkty.

W ofercie LennyLamb znajdziemy przede wszystkim nosidła i chusty różnego rodzaju. Flagowym produktem są chusty tkane, od których wszystko się zaczęło, ale aktualna oferta obejmuje również nosidła Mei Tai, chusty kółkowe, chusty elastyczne oraz różnego typu akcesoria, nie tylko do noszenia dzieci.

Wszystkie produkty LennyLamb są szyte w Polsce, dzięki czemu właściciele mają pieczę nad każdym elementem procesu produkcji. Do produkcji i barwienia wykorzystywane są metody naturalne, gdyż w LennyLamb zachowania proekologiczne są spójne z misją marki.

Chusty i nosidła LennyLamb są zaprojektowane z myślą o użytkownikach. Ma być wygodnie zarówno dziecku, jak i rodzicowi, gdyż tylko dzięki temu bliskość i nawiązywanie więzi podczas chustonoszenia będzie miało faktyczną wartość. Misją LennyLamvv jest bowiem upowszechnianie tej metody nawiązywania więzi. Dzieci noszone są spokojniejsze, czują się bezpiecznie, a więź, która została nawiązana jest niezwykle silna.

LennyLamb skupia się jednak nie tylko na warstwie emocjonalno-ergonomicznej, lecz podąża do przodu również za współczesnym wzornictwem. Dzięki temu wszystkie modele chust i nosideł przyciągają uwagę swoim designem i spełnią oczekiwania wszystkich rodziców, dla których ważne są najnowsze trendy modowe.

Wzory chust tkanych są zależne od techniki, w jakich została utkana tkanina. W splocie skośno-krzyżowym wzór układa się w pasy, a w splocie żakardowym wzór jest nieco bardziej fantazyjny. Wielość wzorów i kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W ofercie LennyLamb znajdziemy również inne ciekawe akcesoria przydatne osobom, które lubią chusto wanie. Na uwagę zasługują specjalne kurtki do noszenia dzieci, z kieszonką na maluszka. Dzięki nim maluchowi jest ciepło i zimne nóżki w okresie jesienno-zimowym przestają być problemem.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel