Darmowa dostawa od 250,00 zł

Ekologiczne środki do sprzątania

( ilość produktów: 363 )

W naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment ekologicznych środków czystości. Bez problemu zaopatrzysz się w takie produkty jak na przykład: ekologiczne kostki do zmywarki, płyny do podłóg, biodegradowalne worki na śmieci czy produkty wielofunkcyjne. Przekonaj się sam, że ekologiczne środki czystości mogą kompleksowo i pełnowymiarowo pomóc Ci utrzymać w domu porządek i czystość!

Większość popularnych środków czystości swoją skuteczność zawdzięczają silnym składnikom powierzchniowo czynnym, które owszem są skuteczne w “walce z brudem”, ale czy aby na pewno radzą sobie z wszystkimi szkodliwymi  bakteriami i drobnoustrojami? Czy aby na pewno są bezpiecznie dla Ciebie, Twoich bliskich i domowych zwierząt? Dlaczego właśnie ekologiczne środki do czyszczenia domu? Przede wszystkim dlatego, że ich wytwarzanie nie jest szkodliwe dla środowiska. Są to w dużej mierze produkty wegańskie i nie testowane na zwierzętach. Receptury są oparte o bezpieczne, hipoalergiczne i naturalne składniki. Dostępne w naszej ofercie eko produkty do sprzątania to w dużej mierze środki polskich marek (np.: Yope, OnlyBio, Zielko, Balja) ale też producentów zagranicznych jak: Sonett, Mayeri, Winni’s, Verde Orizzonte, Ecozone i inni. Te eko środki czystości posiadają wszelkie certyfikaty potwierdzające ich ekologiczny i bezpieczny charakter dla środowiska i człowieka.  Wśród naszej oferty znajdą się także probiotyczne środki do sprzątania, między innymi producenta TrioBio, które zawierają bezpieczne dla zdrowia bakterie, które “zwalczają” te szkodliwe. Probiotyczne środki czystości to na pewno warta rozważenia opcja szczególnie jeśli zależy nam na zdrowiu i bezpieczeństwie dzieci i domowych zwierząt. Od żelów do toalet, po mydła gospodarcze, rękawice i płyny do mycia warzyw i owoców. Zadaj sobie pytanie, dlaczego sprzątasz, jak sprzątasz i przede wszystkim czym sprzątasz? Czy nie jest to najwyższy czas, aby sięgnąć po ekologiczne środki czystości?
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel