Darmowa dostawa od 150,00 zł

Ekologiczne środki do sprzątania

( ilość produktów: 301 )

Ekologiczne środki do sprzątania

Sklep ekomaluch.pl oferuje szeroką gamę produktów ekologicznych. W bogatej ofercie sklepu znajdziemy ekologiczne środki do sprzątania każdej powierzchni w Twoim domu! W sklepie ekomaluch.pl możesz zaopatrzyć się w produkty takie jak: ekologiczne płyny do czyszczenia, płyny do naczyń, płyny do mycia szyb, żele do czyszczenia toalet, ekologiczne kostki do zmywarki, płyny do podłóg, biodegradowalne worki na śmieci czy produkty wielofunkcyjne i wiele innych. 

Dlaczego powinieneś zacząć używać ekologicznych produktów do sprzątania?

Sprzątanie to jedna z czynności, którą wykonuje się często i regularnie. Dbanie o porządek jest istotne nie tylko ze względów wizualnych ale również ze względu na zdrowie dorosłych, jak i dzieci.

Dlaczego warto zainteresować się ekologicznym sprzątaniem?

Przede wszystkim dlatego, że używając chemicznych produktów do sprzątania, przebywamy w sprzątanych pomieszczeniach i wdychamy chemię. Jest to bardzo niezdrowe i może powodować wiele nieprzyjemnych konsekwencji. Ekologiczne produkty do sprzątania nie są toksyczne i nie mają drażniących zapachów. Środki ekologiczne do sprzątania mają takie samo, a czasem nawet lepsze działanie, co inne produkty tego typu. Jednak nie powodują podrażnień i są bezpieczne dla zdrowia.  Większość popularnych środków czystości swoją skuteczność zawdzięczają silnym składnikom powierzchniowo czynnym, które owszem są skuteczne w “walce z brudem”, ale czy aby na pewno radzą sobie z wszystkimi szkodliwymi  bakteriami i drobnoustrojami? Czy aby na pewno są bezpiecznie dla Ciebie, Twoich bliskich i domowych zwierząt? 

Dlaczego właśnie ekologiczne środki do czyszczenia domu? 

Przede wszystkim dlatego, że ich wytwarzanie nie jest szkodliwe dla środowiska. Są to w dużej mierze produkty wegańskie i nie testowane na zwierzętach. Receptury są oparte o bezpieczne, hipoalergiczne i naturalne składniki. Dostępne w naszej ofercie eko produkty do sprzątania to w dużej mierze środki polskich marek (np.: Yope, OnlyBio, Zielko, Balja) ale też producentów zagranicznych jak: Sonett, Mayeri, Winni’s, Verde Orizzonte, Ecozone i inni. Te eko środki czystości posiadają wszelkie certyfikaty potwierdzające ich ekologiczny i bezpieczny charakter dla środowiska i człowieka.  Wśród naszej oferty znajdą się także probiotyczne środki do sprzątania, między innymi producenta TrioBio, które zawierają bezpieczne dla zdrowia bakterie, które “zwalczają” te szkodliwe. Probiotyczne środki czystości to na pewno warta rozważenia opcja szczególnie jeśli zależy nam na zdrowiu i bezpieczeństwie dzieci i domowych zwierząt. Od żelów do toalet, po mydła gospodarcze, rękawice i płyny do mycia warzyw i owoców. Zadaj sobie pytanie, dlaczego sprzątasz, jak sprzątasz i przede wszystkim czym sprzątasz? Czy nie jest to najwyższy czas, aby sięgnąć po ekologiczne środki czystości?  

Czy eko środki do sprzątania są godnymi zastępcami "standardowej" chemii domowej?

Jak najbardziej! Sklep ekomaluch.pl w swojej ofercie ma wszystkie produkty, które są potrzebne do domu. Począwszy od ekologicznych worków na śmieci, środki do udrażniania rur, kostki do zmywarki po ekologiczne płyny do czyszczenia. Co ważne, ekologiczne sprzątanie nie musi być drogie! Produkty, które oferuje sklep internetowy ekomaluch.pl są w cenach zbliżonych lub nawet korzystniejszych w porównaniu do "standardowej" chemii domowej. Znajdzie się tam godny zastępca każdego produktu. Oprócz tego sklep oferuje również wiele płynów czy past uniwersalnych, które sprawdzą się do czyszczenia wielu rodzajów powierzchni. 

Czy ekologiczne środki do sprzątania nadają się dla alergików?

Wybór ekologicznych produktów do sprzątania to wręcz wybawienie dla osób, które zmagają się z alergiami. Składniki są skomponowane tak, aby nie powodowały uczuleń i podrażnień ale jednocześnie spełniały swoją funkcję i jednocześnie skutecznie pozbywały się zabrudzeń. Sklep oferuje również środki które są odpowiednie dla osób, które mają w domu zwierzęta. Ekologiczne sprzątanie jest również bardzo istotne w przypadku małych dzieci, które pełzają po podłodze, wkładają wiele rzeczy do buzi oraz bawią się zabawkami. W ofercie znajdują się również produkty, które idealnie nadają się do dezynfekcji zabawek czy smoczków, umycia podłogi czy wyprania ubranek dziecięcych w delikatny i skuteczny sposób. 

Szczególnie polecamy:

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel