Darmowa dostawa od 150,00 zł

Instrumenty muzyczne dla dzieci

( ilość produktów: 62 )

Nie od dziś wiadomo, że muzyka łagodzi obyczaje. W rozwoju dzieci odgrywa ona niezwykle ważną rolę. Podjęte już w najmłodszym wieku próby muzykowania pomogą rozbudzić kreatywność i ciekawość, co w przyszłości może zaowocować chęcią bardziej zaawansowanej nauki gry na jakimś instrumencie. Niekoniecznie musi z każdego stukającego w cymbałki malucha wyrosnąć muzyk - o wiele bardziej chodzi o zdobycie doświadczenia spontanicznego lub przez wielokrotne ćwiczenia kontrolowanego tworzenia rytmicznych i melodycznych kompozycji. Później będzie to też lekcja, że systematyczną pracą można osiągnąć perfekcyjną technikę.

Muzyka w życiu małego człowieka

Uwrażliwienie dziecka na dźwięki już od najmłodszych lat wpłynie na pobudzenie jego wyobraźni i wspomoże wszechstronny rozwój. Muzyka stanowi także z elementów formowania charakteru człowieka, dlatego ważne jest otaczanie się ją już od najmłodszych lat. Instrumenty muzyczne dla dzieci nie są więc tylko zwykłymi zabawkami do kolekcji, ale i narzędziami do rozwoju merytoryki maluszka i stymulacji jego słuchu. Wzbudzenie w małym dziecku zainteresowania dźwiękami może zainspirować je do skomponowania własnych melodii, a tym samym wpłynie na rozwój jego umiejętności twórczych.

Wybór instrumentów muzycznych dla dzieci

Do ćwiczenia rytmu polecamy duży wybór bębenków, a nawet całe zestawy perkusyjne ekologicznej firmy Plan Toys. Podobnie kolorowe, pasujące do wielkości dziecięcej ręki kastaniety oraz dźwięczne tamburyny cenionych firm Moullin Roty i Janod pozwolą podkreślić rytm każdej śpiewanej piosenki lub będą towarzyszyć finezyjnym tańcom jako efekty specjalne, dodając małym artystom animuszu. W ofercie znajdują się również ciekawe pod względem formy cymbałki, które zachęcą dzieci do własnych eksperymentów muzycznych. Dla tych nieco starszych znajdą się także barwne flety, które staną się pierwszym poważnym wyzwaniem cierpliwości i zręczności młodych muzyków. Zapraszamy!

Zobacz również:

Pieluchy tetrowe | Pieluchy wielorazowe | Pieluszki bambusowe | Pieluchy flanelowe | Ekologiczne środki czystości | Proszek do prania dla niemowląt | Nosidełko tula | Chusteczki nawilżane | Kosmetyki dla dzieci | Pieluchy na basen | Pieluszki muślinowe | Chusta do noszenia dziecka

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel