Darmowa dostawa od 150,00 zł

Dla kogo chusta tkana?

2015-07-24
Dla kogo chusta tkana?

Chusty tkane są najbardziej uniwersalnymi chustami do noszenia dzieci. Można jej używać od narodzin do wagi 30 kg. Pozwalają na noszenie w największej ilości pozycji zarówno z przodu jak i na plecach.

 

Wiązania:

-kieszonka

-kangurek

-2x

-na biodrze

-plecak prosty

-plecak z koszulką

 

Wiązań najlepiej nauczyć się albo u doradcy, na warsztatach chustowych, z płyty lub oglądając filmy instruktażowe na youtubie a później doszlifować je z doradcą. Dlaczego najpierw filmiki? Ponieważ wtedy idąc na kurs wiązania nie skupiamy się na mechanice wiązania ale możemy je już odpowiednio dopracowywać i korygować. Najczęstszym błędem w przypadku osób początkujących jest za słabe dociąganie chusty.

 

Chusty tkane są najczęściej wykonane z bawełny, bambusa lub wełny, czasami z różnymi domieszkami. Są tkana splotem skośno-krzyżowym co pozwala na odciążenie pleców rodzica. Idealnie sprawdzają się na spacerach, na plaży, do usypiania w domu lub w chwilach, kiedy potrzebujemy bliskości z dzieckiem. Wiązanie chusty nie jest takie trudne, warto spróbować i doświadczyć tej cudownej bliskości z maluszkiem a później starszakiem.

Szczególnie polecamy:

 

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2015
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel