LullaLove

ilość znalezionych towarów: 116

LullaLove to marka, która oferuje niezwykłe zabawki i akcesoria dla dzieci. To wyjątkowe studio projektowe, opiera swoją ofertę na produktach tworzonych od podstaw z myślą o unikalności, jakości i funkcjonalności. Designerskie akcesoria LullaLove spełniają wszystkie potrzeby dzieci oraz zaspokajają estetyczne wymagania rodziców. LullaLove wyróżnia się na rynku przede wszystkim swoim podejściem do projektowania – wszystkie produkty cechują się oryginalnym wzornictwem dopasowanym do aktualnych trendów i gustów współczesnych rodziców. Wszystkie produkty tej marki powstają w Polsce. Wyjątek stanowią gryzaki produkowane w Hiszpanii.

Jakość – użyteczność – unikalność

LullaLove to przede wszystkim produkty dziecięce, które mają na celu wspierać prawidłowy i harmonijny rozwój maluchów, a ponadto pozytywnie wpływać na integrację sensoryczną czy napięcie mięśniowe. W ofercie marki znajdują się wyjątkowe maskotki, śliniaczki, akcesoria do wózka i kąpieli oraz wiele innych. Akcesoria i zabawki dostępne w tej kategorii cechują się doskonałą jakością wykonania oraz dbałością o każdy szczegół. Wszystkie tkaniny i materiały spełniają surowe normy bezpieczeństwa i są atestowane pod kątem higieniczności i zawartości alergenów. Przyjemna w dotyku faktura każdego produktu, żywe kolory i unikalne rozwiązania projektowe, z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. 

Sukcesy, które motywują  

Doskonałość każdego produktu zaowocowała serią licznych wyróżnień w prestiżowych konkursach i rankingach. Zabawki i akcesoria LullaLove otrzymały Znak Jakości „KidZone 2015” i były nagradzane w konkursach „Parent’s Choice 2015”, „SuperMama Awards 2015” i „Dobry Wzór 2015”. Marka LullaLove zdobyła uznanie rodziców na całym świecie, a mianowicie w Korei Południowej, Japonii, Chinach, Australii, na Taiwanie, w USA oraz w państwach Unii Europejskiej.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel