Darmowa dostawa od 150,00 zł

Doidy Cup

( ilość produktów: 2 )

Kubeczki Doidy Cup to wyjątkowe akcesoria do karmienia, które zaprojektowane zostały już w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Projekt wyszedł spod ręki angielskiego designera Toma Pickeringa. Pierwszy Doidy Cup powstał dla syna twórcy i z czasem stał się prawdziwie legendarnym naczyniem dla najmłodszych.

Niezwykłe kubeczki zostały stworzone z myślą o wygodzie i potrzebach dzieci. Jego specyficzny kształt sprzyja nauce picia ze zwykłych filiżanek i kubków i pozwala na łatwe odstawienie butelki. Picie z Doidy Cup angażuje te same mięśnie i wymaga identycznych ruchów co ssanie piersi matki. Dzięki temu butelka staje się całkowicie zbędna.

Produkty Doidy Cup mogą być używane do karmienia niemowląt podczas nieobecności mamy, mieszanego karmienia przy użyciu mleka modyfikowanego oraz dokarmiania niemowląt po odstawieniu od piersi. Starsze dzieci mogą dzięki kubeczkom Doidy bezstresowo przejść do samodzielnego używania zwykłych naczyń i oduczyć się korzystania z butelki.

Produkty marki Doidy Cup polecane są przez lekarzy pediatrów, logopedów i stomatologów. Korzystanie z unikalnej konstrukcji kubka Doidy eliminuje wszystkie niedogodności związane z korzystaniem z tradycyjnych butelek i innych modeli kubków dla dzieci.

Z myślą o gustach rodziców i potrzebach estetycznych dzieci, akcesoria Doidy produkowane są w szerokiej gamie modnych, żywych kolorów. Wysoka jakość wykonania, połączona z nietoksycznymi tworzywami i opracowanym szczegółowo kształtem sprawiają, że kubki Doidy to idealny produkt dla każdego malucha – całkowicie stworzony dla jego wygody i prawidłowego rozwoju. 

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel